Dekor Style

Seçtiğiniz Mobilyalar Bırakın Zarafetini Evinize Taşısın

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Yaşamımızın çoğunu evde, işte, ofiste veya diğer kapalı alanlarla geçiriyoruz. Bu alanlarda da gözümüze hitap eden, baktıkça ruhumuzu doyuran mobilyalar görmek istiyoruz.

Berrak Mobilya, mobilya alanındaki yenilikçi ve teknolojik bakış açısıyla tanınır. Tasarladığı ürünlerle evlere zarif bir dokunuş getiriyor. Kaliteyi üstün tutarak tasarladığı ürünlerle çıtayı günden güne yükseltiyor. Koltuk takımı ve duvar ünitesi modelleriyle yaşam alanlarınızda ruhunuzu yansıtmanız için çalışıyor.

Berrak Mobilya’nın sürekli yükselen ihracatı, İnegöl mobilyasını dünya ile buluşturuyor. Mobilya sektöründe fark yaratan bu bakış açısıyla ilerleyen Berrak Mobilya, böylelikle ülke ekonomisine de katkı sağlıyor.

Yaşam Alanlarınızdaki Konfor Berrak Mobilya’da

Berrak Mobilya’nın yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri ve Tasarım Ödüllü Mobilyaları ile tanışın! Berrak Mobilya, müşterilerinin isteklerini göz önünde bulundurur. Mobilya kullanıcılarının isteklerine göre üretimini şekillendiren anlayışı, farklı kullanım alışkanlıklarına da olanak sağlar.

Konforlu ve zarif mobilya modellerini uygun fiyatlarla buluşturur. Mobilyalarını yaşam alanlarına göre modernize eder. Herkese uygun hâle getiren bir hizmet politikası benimser. Hem kaliteyi hem de herkesin ulaşabileceği fiyatı modern mobilyalarda bir araya getirir. Berrak Mobilya, uyumlu mobilyaları ile bulunduğu mekâna zarif bir hava katan modelleri sizler için tasarlar. Yaşam alanlarının havasını değiştiren mobilyalar, kullanıcılarına şık ve huzurlu bir ambiyans sağlar.

Evinize Zarif, Şık ve Konforlu Bir Dokunuş Sağlayacak Koltuk Takımları

Birbiriyle uyumlu koltuk takımı modelleri barındıran Berrak Mobilya, hayalini kurduğunuz atmosferi evlerinize taşıyor. 1994’ten bu yana her tarza hitap eden şık tasarımlar, yaşam alanlarınıza şık bir dokunuş katıyor. Çağdaş çizgiler ve yenilikçi tasarımlar sunan Berrak Mobilya, ürün gamını sürekli geliştiriyor.

Rahatlık ve konfor, koltuk takımı modellerinin vazgeçilmez unsurlarından. Berrak Mobilya da kurulduğu günden beri tüm ürünlerinin kullanışlı olmasına ekstra özen gösteriyor. Geleneği modernize ettiği tasarımları en şık ve zarif hâliyle sizlere sunuyor. Tüm koltuk takımlarının dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilmesi için son teknolojilerle üretim sağlıyor.


Birbiriyle Uyumlu, Modern Koltuk Takımları Berrak Mobilya’da

Berrak Mobilya, ürün gamını her gün geliştiren bir anlayışla çalışıyor. Modern koltuk takımı modellerini ulaşılabilir ve uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor. İster lüks ister geleneksel her tarza hitap eden tasarımlar üretiyor. Tüm aile fertlerinin buluştuğu salonları daha keyifli hâle getirmeniz için onlarca koltuk tasarımını Berrak Mobilya ile keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  En Güzel Tekzen Duvar Kağıdı Modelleri

Evdeki zamanımızın çoğu, koltuklarımızın üzerinde geçiyor. Evlerimize seçeceğimiz koltuk takımlarının şıklığından sonra en çok konforuna önem veriyoruz. Beğendiğimiz koltuk takımının hem konforlu hem de rahat olması, kaliteyi yansıtır. Berrak Mobilya da ürettiği tüm koltuk takımlarını konfordan ödün vermemeniz için hazırlıyor. Bu yüzden memnuniyet garantisi sunduğu ürünlerini yıllarca eskimeden kullanabiliyorsunuz.

Zamansız ve Trend Duvar Üniteleri

Yıllardan beri zarif duvar ünitesi modellerini evlere taşıyan Berrak Mobilya, oturma odalarınıza özgün bir hava katıyor. Her zevke ve beğeniye uygun bu tasarımlar, salonda çok yer kaplamayan bir yapıya sahip. Aynı zamanda trend ve zamansız parçalar, salonlarda görsel bir bütünlük oluşturuyor.

Her akımın modernize edildiği tasarımlar, ustalıkla evlerinize geliyor. Bununla birlikte evinizin havasını değiştiren duvar üniteleri, ruhunuzu yansıtıyor. Üstelik aydınlatmalı led tasarımlarıyla şıklık ve zariflik, aynı anda sunuluyor.

Kaliteli boyalarla üretilen MDF malzemesiyle uzun yıllar kullanım sağlayan duvar ünitelerini Berrak Mobilya ile keşfedin! Doğal, stil sahibi anlayışla fonksiyonel bütünlüğü birleştiren duvar üniteleri, zevkinizi ön plana çıkarmak için tasarlanmaktadır.

Salonunuzun ve yemek odanızın ayrılmaz bir parçası hâline gelen duvar ünitesi modelleri, modern tasarımlarla evlerinizde yerini almaktadır. Televizyonu taşıyan sağlam düzeneğiyle üretilen zamansız parçalarla evinizin havasını değiştiriyor. Fren sistemindeki geniş çekmeceleriyle kullanım sırasında da pratiklik sağlıyor.

Berrak Mobilya Duvar Üniteleriyle Evlerinizde Şık ve Samimi Bir Ortam Yaratın!

Evinizde oluşturmak istediğiniz şıklık ve samimiyet Berrak Mobilya’da! Sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanları keyiflendirecek duvar ünitesi modellerini birçok seçenekle Berrak Mobilya’da keşfedebilirsiniz. Hoş sohbetlerinizde izleyeceğiniz filmler, tarzınıza hitap eden duvar üniteleri ile daha hoş hâle gelir.


Berrak Mobilya’nın insan sağlığına verdiği önem de oldukça büyüktür. Malzeme seçimini ayrıca dikkat eden Berrak Mobilya, kaliteyi her zaman ilk planda tutar. Kullanışlı depolama ve ürün alanı ile yer sorunu ortadan kaldırır. Bu yüzden duvar üniteleri salonlarınızdaki en büyük yardımcılarınız hâline dönüşür.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ