Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evimizin dekorasyonunda görselliği ile ön plana çıkan salon dekorasyonları , büyük ve etkileyici halı tasarımları ile de oldukça dikkat çeken tasarımlar olarak göz dolduruyor . Ev Tekstili üreten ünlü markaların perdeleri ve döşemelik kumaşlarına uyumlu , salonda hakim olan dekorasyon renkleri ile bütünlük sağlayacak estetik bir halı salonlarınızda çok şeyi değiştirecektir . 2015 Modern Salon Halıları renkleri , desenleri , dokuma teknikleri ve dekoratif modelleri ile geçmiş sezonların halılarına hiç benzemiyor . Kabartma desenler , tufting halılar , geometrik desenler , rengarenk tropikal desenler gibi daha bir çok değişik alternatifler sunan yeni sezon halıları görselliği ile her tarz dekorasyona canlılık kazandıracaktır .


Uzun tüylü yumuşacık ve sıcacık halılar sizlerin tercihlerine göre tüm odalar , antre ve koridorlar dahil evin her bölümünde kullanılarak şıklık yaratabilir , bu tarz halılar düz renkli seçilirse çok daha sade bir şıklık yaratabilir . Daha çok dekoratif olarak bir halı kullanmak istiyorsanız küçük , renkleri ve desenleri ile dekorasyonu tamamlayacak bir halı yeterli olacaktır , yemek masası altına , oturma grubunun olduğu alana ve kendiniz için tasarladığınız dinlenme köşenize bu tar dekoratif bir halı kullanılabilir  .

Salonlarda Tarz Yaratan Halılar büyük , renkli ve desenli olarak tercih edilirse çok daha şık bir hava yaratmış olursunuz . Salonun dekorasyonu renkleri ve tarzı dikkate alınarak seçilecek bir halı etkileyici bir şıklık ve kaliteli bir dekorasyon yaratma imkanı sunabilir . Sizler için seçtiğimiz yepyeni sezon modellerini galerimizde incelemenizi öneririz .

dekoratif beyaz yuvarlak salon halisi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Nevin Görmek diyor ki:

  Tlf numaranızı bulamadım lütfen bana ulaşın

  1. DekorStyle diyor ki:

   Nevin Hanım,
   Öncelikle sitemize göstermiş ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Biz sadece dekorasyon fikirleri alanında yayın yapıyoruz. herhangi bir şekilde satış yapmıyoruz.
   Saygılar,

BİR YORUM YAZ