Ev dekorasyonlarında her oda için farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Ve insanlar artık duvar dekorasyonunun öneminin artmasıyla birlikte birçok aksesuara yer vermektedir. Bu aksesuarlardan birisi de aynalardır. Aynalar hemen hemen evin tüm odalarında hatta hol ve koridorlarda dahi kullanılan bir aksesuar modelidir. İnsanların en çok tercih ettiği aksesuarlardan olan aynalar ev içerisinde daha çok salonlarda tercih edilmektedir. Diğer odalarda da kullanılan aynalar her odaya uyum sağlamaktadır.


Ayna modellerinin farklı boyutları bulunmaktadır. Küçük, orta ve büyük boyutları olan aynaları oda için tercih ederken odanızın boyutu ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Oda boyutunuz küçük ise büyük boyutlu bir ayna modeli seçmemelisiniz. Bunun yanı sıra aynaların yuvarlak, kare, üçgen, oval ve yuvarlak olmak üzere farklı şekilleri vardır. Bütün şekiller odalar ile uyum sağlamaktadır.  Salonlarda daha çok oval ayna modelleri tercih edilirken dikdörtgen modellerinde revaçta olduğunu söyleyebiliriz. 2017 yılında ayna modellerini incelediğimizde varaklı ayna modellerinin oldukça trend olduğunu görmekteyiz. Varaklı aynalar dekoratif işlemelerin ve altın sarısı renginin hakim olduğu bir ayna modelidir. Kullanıldığı odalara tarihi, nostaljik ve lüks bir görünüm katmaktadır. Ayrıca varaklı aynaların birçok farklı rengi de bulunmaktadır.

Aynalar oldukça fonksiyonel ve işe yarayan aksesuarlardır. Günümüzde küçük, orta ve büyük boyutlu odaların hepsinde yer bulan bir aksesuardır. Çünkü aynalar insanların kendilerini kontrol etmelerini sağlayan bir üründür. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Küçük boyutlara sahip odalarda daha çok kullanılmaktadır. Bizlerde küçük boyutlu odalarda ayna kullanmanızı şiddetle önermekteyiz. Çünkü aynalar kullanıldığı takdirde odayı daha büyük ve geniş göstermektedir. Daha ferah ve huzur dolu bir ortama kavuşabilirsiniz. Aynalar bunun yanı sıra odalara derin bir hava katmaktadır. En çok tercih edilen ayna modellerinden birisi de uzunlamasına oval şekilli ve dekoratif işlemelerin hakim olduğu aynalardır.

Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif Ayna Modelleri

Salon Aynaları

Salon Aynaları

Salon Ayna Modeli

Salon Ayna Modeli

Salon Ayna Modelleri

Salon Ayna Modelleri

Salon Dekoratif Ayna Modeller

Salon Dekoratif Ayna Modeller

Salon için Aynalar

Salon için Aynalar

Salon İkea Ayna Modelleri

Salon İkea Ayna Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ