Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değişen mevsimlere göre değişen ev dekorasyonları o mevsimin özelliklerine uygun olarak yenileniyor ve rahatlık kazanıyor . Yaz mevsimin de evinizde ferahlatan ve rahatlık sağlayan değişiklikler yaparak hem sıcağın bunaltıcı etkisinden korunmak hemde mevsime yakışan bir şıklık yaratmak adına mutlaka yapılması gereken ufak yeniliklerdir . Salon Dekorasyonu için ilk iş yün halıları ortadan kaldırmak olmalıdır , onun yerine pamuklu kilimler tercih ederek dekorasyona serin bir hava katmış olacaksınız . Beyaz ana renginiz olmalı duvarlar , mobilyalar ve perdeler beyaz zemin üzerine tonlamalar yapılarak uygulanmalıdır .


Salonlarda Yaz Dekorasyonları güneşin canlı renkleri , pastel renkler ve açık renklerin tümü ile düşünülebilir . Beyaz ve açık renklerin kullanıldığı duvarlar , mobilyalar ,  canlı ve parlak renkli aksesuarlar ile yaz coşkusunu salonlarınızda yaşamanıza olanak sağlayacaktır . Toz pembe renkler , deniz mavileri , turkuaz , toprak tonları , güneşin parlak sarısı ve turuncu dekorasyona mutlaka eklemeniz gereken renklerdir .

Sizlerde yazın canlılığını yaşatan ferah Salonlar İçin Yaz Dekorasyon Önerileri uygulamayı düşünüyorsanız galerimizde sizlere ilham verecek son derece güzel dekorasyon modelleri yer alıyor , inceleyerek kendi salonunuza uygulayabilirsiniz .

ilkbahar yaz salon dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Yataş Koltuk Takımı Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ