Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değişen mevsimlere göre değişen ev dekorasyonları o mevsimin özelliklerine uygun olarak yenileniyor ve rahatlık kazanıyor . Yaz mevsimin de evinizde ferahlatan ve rahatlık sağlayan değişiklikler yaparak hem sıcağın bunaltıcı etkisinden korunmak hemde mevsime yakışan bir şıklık yaratmak adına mutlaka yapılması gereken ufak yeniliklerdir . Salon Dekorasyonu için ilk iş yün halıları ortadan kaldırmak olmalıdır , onun yerine pamuklu kilimler tercih ederek dekorasyona serin bir hava katmış olacaksınız . Beyaz ana renginiz olmalı duvarlar , mobilyalar ve perdeler beyaz zemin üzerine tonlamalar yapılarak uygulanmalıdır .


Salonlarda Yaz Dekorasyonları güneşin canlı renkleri , pastel renkler ve açık renklerin tümü ile düşünülebilir . Beyaz ve açık renklerin kullanıldığı duvarlar , mobilyalar ,  canlı ve parlak renkli aksesuarlar ile yaz coşkusunu salonlarınızda yaşamanıza olanak sağlayacaktır . Toz pembe renkler , deniz mavileri , turkuaz , toprak tonları , güneşin parlak sarısı ve turuncu dekorasyona mutlaka eklemeniz gereken renklerdir .

Sizlerde yazın canlılığını yaşatan ferah Salonlar İçin Yaz Dekorasyon Önerileri uygulamayı düşünüyorsanız galerimizde sizlere ilham verecek son derece güzel dekorasyon modelleri yer alıyor , inceleyerek kendi salonunuza uygulayabilirsiniz .

ilkbahar yaz salon dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ