Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Geçmiş dönemlere ait eşyaları ve o dönemlerin dekorasyon tarzını sevenlerin , evlerinin tümünde olmasa da bazı bölümlerin de eski dönemlerin ruhunu taşıyan mobilyalar , aksesuarlar ve dekorasyon stilleri ile göz kamaştıran güzellikleri yaşayabilirler . Dekorasyonu ile ön plana çıkan evimizin en gösterişli alanı olan salonlar için bu tarz dekorasyonlar oldukça ilgi görüyor . Eski ve yeniyi Salon Dekorasyonu için de bir arada kullanarak son derece estetik bir görüntü elde eder ve dekorasyona kalite kazandırmış olursunuz .


Vintage Stili Salon Dekorasyonları için geçmiş dönemlerin en popüler mobilya tasarımları olan büfeler , tekli berjer koltuklar , antika sehpalar ve koltuk takımları kadar tablolar ve aynalar da kullanarak geçmişin ruhunu salonlarınızda yaşatabilirsiniz . Eski eşya satan mağazalardan bu tarz mobilya tasarımlarını alarak biraz elden geçirip dekorasyona dahil ederek muhteşem bir hava yaratacaksınız .

Salonlar İçin Etkileyici Vintage Dekorasyonlar pastel ve toprak renklerin zarif desenleri ile doğal ve mütevazi bir şıklık yaratarak evinize yaşanmışlık hissini verecektir . Sizler için ilham verici en güzel dekorasyon modellerini seçerek galerimizde derledik inceleyebilirsiniz .

goz alici vintage salon dekorasyon modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ