Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salon Parke Modelleri 2016 – 2017 Modellerini Bu Konumuzda En Güzel Modelleri ile Birlikte İnceleyebilirsiniz. Evinin Parkesini Yenileyecek Ev Sahipleri için işte Parke Modelleri


Dekorasyon alanında her gün yenilenen ve güncellenen sitemizde bugün salon dekorasyonların dan önemli bir yeri bulunan yer kaplamalarını inceleyeceğiz. Bildiğiniz üzere evlerimizin en meşgul odalarının başında yer alan salonlarımızın görünümü ve havası için yer kaplamaları oldukça önemli bir yere sahiptir. Son zamanlarda yaptığımız araştırmalara göre salon yer kaplamalarında en çok parkeler tercih edilmektedir.

Popülerliğini giderek arttıran parkeler özellikle doğru kullanıldığı salonlarda gerçekten ihtişamlı bir görünüme imza atmaktadırlar. En çok tercih edilen parkeler arasında ahşap ve Laminat parkeler gelmektedir. Parkeler sıkça kullanılan salonlara modern bir hava katmaktadır. Salonlarınızda parke modeli tercih ederken dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunmaktadır. İlk olarak dikkat etmeniz gereken detay oda ve mobilya grubunuzun rengidir. Eğer açık renkte bir oda ve mobilya grubuna sahipseniz daha koyu , koyu renkte bir oda ve mobilya grubuna sahipseniz açık renkte bir parke modeline yönelmelisiniz. Ayrıca salonlar sıkça kullanılmasından ve çocuklarında oynama alanlarından birisi olmasından ötürü dayanıklı bir yapıda parke modeli seçmelisiniz. Suya ve çeşitli etkenlere karşı dayanıklı bir parke modeli sizi yıllarca rahat ettirecektir. Parkelerin ön plana çıkmasında etkili rol oynayan faktörlerin bir diğeri ise kolayca temizlenebilir olmasıdır. Ayrıca parkeler diğer yer kaplamalarından olan fayansların aksine soğuk geçirmezler. Soğuk mevsimlerde parkelerin bu özelliğine hayran kalacaksınızdır.

Sizlerde salon dekorasyonunuz da farklı ve değişik bir hava oluşmasını istiyorsanız mutlaka son zamanların trendi olan parkeleri tercih etmelisiniz. Gelin şimdi birbirinden şık ve modern parke modellerini fotoğraflarla birlikte inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ