Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salon Orta Sehpa Fikirleri 2016 dan 2017 yılına girerken en güzel trend modelleri ve beğenilen sehpaları sitemiz de dekorasyon severler için derlemek istedik.


Evlerimizde dekore edilmesi en zor olan odaların başında salonlarımız gelmektedir. Çünkü salonlarımızda hem ailecek vakit geçirirken hemde misafirlerimizle vakit geçirmekteyiz. Dolayısıyla şık ve modern bir salon dekorasyonuna sahip olmalıyız.

Salon dekorasyonlarında mobilya gruplarından sonra en önemli husus orta sehpalar dır. Son zamanlarda orta sehpa modelleri giderek popüler hale gelmiştir.  Orta sehpası olmayan salon dekorasyonları biraz daha sönük kalmaktadır. Bu nedenle mümkün olduğunca orta sehpa modellerinden birini tercih etmelisiniz.

Son dönemlerin trendi haline geline orta sehpa modellerin ön plana çıkmasındaki ana etken salon dekorasyonuna farklı ve modern bir hava katmasıdır. Ayrıca birbirinden ünlü markalar son dönemin dekorasyon trendi olan orta sehpaların birçok farklı modelini üretmektedir. Kare , dikdörtgen ve yuvarlak olmak üzere farklı modelleri olan orta sehpaların en çok tutulan modelleri ise dikdörtgen olanıdır. Orta sehpa modellerinin zaman içerisinde çekmeceli veya çeşitli bölmelere sahip olan modelleri de tasarlanmıştır. Salonun ortasında zarafetli görüntüsüyle ön plana çıkan orta sehpa modellerinin üzerine çeşitli aksesuarlarda yerleştire bildiğiniz gibi sade bir şekilde de kullanabilirsiniz. Salon dekorasyonlarının trendi olan orta sehpa modeli seçerken mobilya grubu ile oda rengi ile uyum sağlamasına özen gösteriniz.

Gelin şimdi 2016 – 2017 yılının birbirinden şık orta sehpa modellerini fotoğraflar eşliğinde inceleyelim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ