Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Modern Ve Etkileyici Salon Dekorasyonları renkleri , aksesuarları ve sadelikleri ile fark yaratır , mobilyalar , tekstil ürünleri , renkler ve aksesuarlar birbirine uyumlu , estetik bir zarafet için de olarak eviniz de tarz yaratan bir şıklık oluşturur . Yeni sezon da her alan da olduğu gibi Dekorasyon alanında da renklilik söz konusu , canlı renkler , mat ve pastel renkler gibi koyu ve parlak renklerin de son derece moda olduğu bir sezondayız . Modern dekorasyonlar da abartıdan uzak ve şık tasarımlar tercih ediliyor , salonlarda takım mobilyalar yerine tek parça tasarımlar oldukça moda , örneğin koltuk takımız ile orta sehpanız farklı olabilir , sandalyeler ve yemek masanız da ayrı parçalar olarak kullanılabilir . Farklı parçaları zarif bir uyum için de seçerek dekorasyon da etkileyici ve çekici bir hava yaratabilirsiniz .


Geçmiş dönemlerin salonları iki renk ve tonları olarak tercih edilirdi , günümüz de sadece duvar dekorasyonların da bile bir kaç renk ve tonları kullanılıyor bu kadar renkliliğin yaşandığı bir dönem de sadeliğin için de bile renkleri görmek mümkün olacaktır . Sade açık renkli bir salon dekorasyonu için de renkleri aksesuarlarda veya tekstil ürünlerinde kullanabiliriz , düz bir oturma grubunu renkli kırlentler ile canlandırabilir , renkleri halı ve perdelerde görebiliriz .

Yeni sezonun en şık ve modern dekorasyon stilleri arasından sizler için seçtiğimiz Salon Dekorasyonu İçin Öneriler galerimiz de sizleri bekliyor , salonlarınız da yenilik yapmaya başlamadan önce incelemenizi tavsiye ederiz .

2015 salon dekorasyon modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ