Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salon Dekorasyonu için Mobilya Seçimi Hakkında Size Vereceğimiz Fikirler ile En Güzel Mobilyaları En Güzel Salonlar için Seçebilirsiniz.


Değerli okurlarımız salonlarımız bildiğiniz üzere günün en çok vakit geçirdiğimiz odadır. Salonumuzda hem ailemizle hemde misafirlerimizle beraber vakit geçirmekteyiz. Bu nedenle salon dekorasyonlarına çok önem vermeliyiz. Çünkü bu oda fazla kullanıldığından ötürü psikolojik ve fiziksel olarak bizi etkilemektedir. Salon dekorasyonlarında etkili olacak unsurların başında ise mobilya grupları gelmektedir.

Salonlarınız için mobilya grubu seçerken ilk olarak salonlarımızın boyutları önemlidir. Salon boyutunuz büyükse daha büyük mobilya grupları seçerken küçük boyutlarda bir salona sahipseniz ideal boyutlarda mobilya grupları seçiniz. Ayrıca salonlarınızda mobilya gruplarınızı konumlandırırken köşeleri olabildiğince fazla kullanınız. Çünkü bu şekilde kullanmanız daha geniş ve ferah bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayacaktır. Salon dekorasyonunuz için kullanacağınız mobilya gruplarınız da dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise konfordur. Günün her saati salonlarınızda olmanızdan ötürü salondaki mobilyaların konfor seviyesi yüksek olmalıdır. Aksi takdirde rahat edemeyeceğiniz koltuklarda vakit geçirmek hiç hoş olmayacaktır. Daha sonra dikkat etmeniz gereken nokta ise mobilya gruplarınızın dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmasıdır. Çünkü mobilya grupları sürekli değiştirilebilen bir ürün değildir. Daha sonra ise mobilya grubunuzun rengini belirlemelisiniz. Canlı ve pastel renkler bu ara çok moda renklerdendir. Ancak tabi açık ve koyu tonlarda bir renkte seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yataş Koltuk Takımı Modelleri Yeni Sezon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ