Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Doğru renk kombinleri ile mekanlara son derece etkileyici bir hava kazandırarak , tüm dekorasyona tarz bir şıklık ve inanılmaz bir görsellik kazandırabilirsiniz . Bilmeniz gereken en önemli detaylardan biri renklerin etkileri ve birbirleri ile uyumları kadar doğru renk tonlarını da iyi düşünerek uygulamanız olacaktır. Açık renkli bir Dekorasyon için koyu ve parlak renkler ile dikkat çekici bir şıklık kazandırılabilir , perde ve halılar , döşemelik kumaşlar ve aksesuarlar kadar aydınlatma ürünleri de bu güzelliğe ışık tutarak oldukça hoş bir atmosfer oluşturulabilir .


Renkli Ev Dekorasyonları arasın da en dikkat çeken Bohem stili dekorasyonlar , kimine göre son derece göz yorucu kimine göre de oldukça eğlenceli ve enerji doludur . Bizim sizlere önereceğimiz dekorasyon renkleri , evinize canlılık katacak kadar bir renklilik ile sıcak ve neşeli bir atmosfer oluşturacak kadar renk arayanlara hitap ediyor . Koyu renkli bir dekorasyona sahip olan bir evi açık renkli ürünler kullanarak çok daha etkileyici bir havaya sokabilmektir .

Renkleri kullanarak yaşadığınız alanlara canlılık kazandırarak çok daha yaşanası mekanlara sahip olabilirsiniz .Ev Dekorasyon Önerileri arasından en renkli modelleri seçerek sizler için galerimiz de derledik inceleyerek ilham alabilir ve eviniz de uygulayabilirsiniz .

dekorasyonda renk seçimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ