Dekor Style

Puf ile Dekorasyonunuza Şıklık Katın

Yaşadığımız mekanı güzelleştirmek, içerisinde rahat ve mutlu hissedebileceğimiz bir ortam yaratmak mutlu bir ruha ulaşmanın da anahtarı aynı zamanda. Koyu renklerin hakim olduğu, boğuk ve ruhsuz bir ortam mı ruhumuza nefes aldırır yoksa renklerin ahenkle salındığı, ferah ve iç açıcı bir ortam mı? İşte bu düşünceden alınan ilhamla dizayn etmek gerekiyor yaşanılan mekanları. Dekorasyon bu kadar hayatın içerisindeyken dekorasyona güzellik katan parçalar da önem arz ediyor. Küçük ebatları ile yer kaplamayan, fonksiyonellikleriyle birden çok işlevi bir bünyede taşıyan puf koltuk modelleri işte bu noktada sahneye çıkıyor. Farklı zevklere hitap eden şık modelleri, yeniliği tasarımla birleştiren bütünsel çizgileri, ergonomik ürünleri ile Enza Home’un puf modelleri farklı tarzları ile herkese hitap ediyor. Yaşanılan mekana ruh katan, şık ve konforlu tasarımlar arasından seçim yapmak ise size kalıyor.

Salonunuza Şıklık Katan Puf Modelleri

Oturma odası evin en fazla vakit geçirilen alanı aynı zamanda. Bu nedenle özellikle oturma odasının dekorasyonu önemli hale geliyor. Salonunuzun genişliği ölçüsünde şık ve modern bir koltuk takımı ve aksesuarlar ile salonunuzda şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Koltuk takımınıza ek olarak kullanacağınız puf koltuğu ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Puf küçük ebadı ile rahatsız edici boyutta bir eşya kullanımının önüne geçerken aynı zamanda dekorasyonunuzu da tamamlayan bir parçayı oluşturur. Sehpa işlevini de görmesiyle hem farklı işlevleri tek bir üründen elde etmiş hem de yerden tasarruf sağlanmış olur.

Her Odanızda Bir Puf Olsun

Puf farklı modelleri ile her odada yeni bir kullanım imkanı tanır. Sehpa olarak tasarlanan puflar salonunuza bir fark katarken, çocuklu ailelerde oluşan ufak kazalarında önüne geçer. Yatak odasında tercih edilen ayak ucu puflar ise yatak odasını tamamlayıcı bir etki oluştururken bazalı modelleri, fonksiyonel kullanımları ile depolama görevi görerek dar evler için en ideal çözümü oluşturur. Geniş dikdörtgen puf modellerini salonunuzda kullanarak koltuk takımınıza ek olarak yeni oturma alanları oluşturabilir, farklı renk tercih ederek salonunuzun en gözde alanını oluşturabilirsiniz. Görece daha sert zemine sahip modelleri hem kahve sehpası hem de ayak uzatma aksesuarı olarak yorgun anların dinlendirici mekanı haline gelir. Makyaj masası için kullanılan modeller ayna karşısında geçirilen anları güzelleştirirken, yatak odasına renk ve şıklık katar.

İlginizi Çekebilir  Bellona Mobilya Yeni Moda Portmanto Modelleri

Fonksiyonellik ve Tasarım Bir Arada


Puf koltuk evin her alanına yakışan, bulunduğu her ortama bir farklılık ve fonksiyonellik katan bir ürün. Bu kadar işlevi barındırması tercih edilmesinin en büyük nedenini oluşturur. Antreye yerleştirilen bir model ile misafirlerini kendilerine özel hissettirebilir, ayakkabı giyip çıkarma işini keyfe dönüştürebilirsiniz. Yemek masasında puf koltukları tercih ederek yemek masasına bir farklılık katabilir, şık ve rahat bir dokunuşu aynı anda deneyimleyebilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri ile evin her alanında kullanabildiğimiz puflar, göz yoran eşya fazlalığının yanı sıra farklı bir dokunuş katarken, hafif dokusu ile evin her odasında kullanım imkanı tanır. Yemek masasından makyaj sandalyesine hatta balkonlara kadar birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanılan kumaştan, ebatına kadar her bir faktör puf koltuk fiyatları üzerinde etkilidir. Bu kadar büyük bir işleve sahip olan ürünlere sizler de evlerinizde yer açabilirsiniz. Yeniliği ve farklılığı birleştiren ürünleri, modern ve şık tasarımı ile Enza Home kaliteyi sizlere sunar. Enza Home aracılığıyla modern ve konforlu ürünlere ulaşabilir, her bütçeye hitap eden puf fiyatları ile bu şıklığı evinize taşıyabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle tanışmak, dekorasyon önerileriyle buluşmak ve hayal ettiğiniz ürünlere ulaşmak için Enza Home ürünlerine hemen şimdi bir göz atın!


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ