Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Yılına Doğru Oturma Odası Kış Dekorasyonu Salon Modellerini Bu Konumuzda Siz Değerli Dekor Severler ile Paylaşmak İstiyoruz.


Değerli takipçilerimiz dekorasyonda mevsimlerin etkisi oldukça yüksektir. Dolayısıyla mevsim değişikliklerinde dekorasyon bazında da bazı değişiklikler meydana gelmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte sonbahar mevsimine girdiğimizden itibaren dekorasyonda bazı değişiklikler oluşmuştur. Bu değişiklikleri evinizin her odasında gerçekleştirebilirsiniz. Fakat evlerimizin en çok kullanılan ve vakit geçirilen odası olan Oturma Odası Dekorasyonlarında Kış dekorasyonu nasıl hazırlanır diyorsanız aşağıdaki maddeleri oturma odanızda uygulamanız yeterli olacaktır.

İlk olarak sonbahar ve kış dekorasyonunda oturma odanızda bazı renklere yer verebilirsiniz. Bu renkler sayesinde oturma odanızda kış ve sonbahar havası esecektir. Bu renkler ise turuncu ve toprak gibi kahverengi tonlarıdır. Oturma odanızın duvarlarında bu renklere yer verebileceğiniz gibi çeşitli aksesuarlarda da bu renkleri kullanabilirsiniz.

Dekorasyon için mobilya grupları oldukça önemli bir yere sahiptir. Nitekim oturma odası dekorasyonunuz da kış mevsiminde mobilya grubu seçerken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Örneğin kış ve sonbahar mevsimi soğuk geçeceğinden mobilya gruplarınız da sıcak tutacak kumaşlara yer verebilirsiniz. Bu kumaşlar arasında en popüler olanı ise kadifelerdir. Ayrıca birçok farklı renkte kadife modeli bulunmaktadır. Oturma odası dekorasyonunuza uygun bir renkte bir kadife modeli seçerek mobilya gruplarınız da kış havasına katılabilirsiniz.

Son olarak ise kış dekorasyonunda en çok kullanılan dekoratif ürün halılardır. Halılar evin her odasında kullanıldığı gibi en çok oturma odası seçimi sırasında zor karar verilmektedir. Kış dekorasyonlarında oturma odasında açık ve kapalı , sade veya desenli halılara sizlerde yer veriniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ