Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni sezonun en dikkat çeken tasarımların dan biri olarak bir hayli dikkat çeken lastik paspaslar , özellikle mutfak tezgahlarının her an ciddi kazalara sebep olacak ıslak ve yağlı zeminlerinde son derece koruyucu ve modern bir duruş sergileyen bu harika paspaslar , banyolarda küvet ve duş kabinlerinin önlerinde , lavabo altında ıslak zemin olan her yerde her hangi bir kazayı önlemek için de tercih edilebilir . Tek renkli lastik tabanlı kullanışlı ve oldukça rahat olan bu güzel paspaslar Mutfak Dekorasyonu için son derece şık renklerde tasarlanarak mutfağınızın havasını değiştirecektir .


Mutfak kapı önleri için rengarenk ve gülümseten desenleri ile hayranlık uyandıran 2015 Mutfak Paspas Modelleri , baskı resimlerin kullanıldığı özel kısa tüylü tasarımları mutfağınızda sıcak bir güzellik oluşturacaktır . Mutfak kapı önü paspasları kaymayan tabanları ve kısa tüylü özel dokumaları ile hem toz toplamayacak hem de temizlemesi kolay olacaktır .

Yemek hazırlığı yaparken ne kadar dikkat etsek de yere damlayan su veya yağ , ayağımızın kaymasına ve düşerek yaralanmamıza neden olabiliyor , bunu düşünen tasarımcılar özellikle ıslak ve kaygan zeminler için lastik paspaslar üretmişler . Yumuşak ve kolay temizlenebilen Mutfaklara Özel Tezgah Önü Paspaslar , değişik ebatları ile isterseniz bütün tezgah boyunca veya sadece lavabo önü için küçük olarak tercih edilebilir . Sizler için seçtiğimiz en güzel modelleri galerimizde inceleyebilirsiniz .

mutfak kapi onu paspas modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ