Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mutfaklar İçin Duvar Kağıdı Modellerini 2017 yılına Özgü Tasarımlar ve Yeni Mutfaklar için Fark Yaratma Adına Konumuzda Ele aldık. Sizde mutfağınız da maliyeti az ama etkisi çok olan duvar kağıtlarını denemeye ne dersiniz.

Duvar kağıtları gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. Bu popülerlik sayesinde duvar kağıtları evlerimizin her odasında kullanılabilmektedir. Kullanılmaya başlanılan odalardan birisi de mutfaklardır. Mutfak dekorasyonunun en gözde dekoratif ürünü duvar kağıtlarıdır. Mutfağınızın havası ve görüntüsünü değiştiren duvar kağıtlarını daha detaylı incelemeye ne dersiniz ?
İlk olarak seçeceğiniz duvar kağıdı modelinin mutfağınızın ana rengi ile uyum sağlaması gerekmektedir. Aksi takdirde duvar kağıdının bağımsız bir görüntüsü olacaktır. Bu da dekorasyonunuzu olumsuz etkileyecektir.


İkinci olarak duvar kağıdı modeline özen göstermelisiniz. Sade ya da desenli duvar kağıdı modeli seçeceğinize mutfak dekorasyonuna göre karar vereceksiniz. Mutfak dekorasyonunuz sade ise desenli ve canlı bir duvar kağıdı modeli seçmelisiniz. Mutfak dekorasyonunuz canlı bir dizayna sahipse daha sade duvar kağıdı modeli seçmelisiniz.

Duvar kağıtları mutfağınızı şık ve modern gösterecek bir etkiye sahip dekoratif üründür. Ancak mutfağınız için duvar kağıdı seçerken daha dikkatli bir seçim yapmalısınız. Çünkü mutfağınızda ani tepkimeler gerçekleşmektedir. Yemek yaparken nem oranı artmaktadır. Ve diğer odalara göre duvarlar daha çok kirlenmektedir. Bu nedenle mutfak duvarlarında kolay temizlenebilen ve kirlere dayanıklı bir duvar kağıdı modeli seçmelisiniz.

Günümüzde mutfaklar için tasarlanmış birçok farklı renk ve desenlere sahip modeller bulunmaktadır. Birbirinden şık ve modern duvar kağıtlarını incelemek için galerimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde kütahya porselen yemek takımları ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ