Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mutfaklarımız evin en hareketli odalarından olup aile ve misafirlerimizle vakit geçirdiğimiz  yerlerden birisidir. Mutfaklarda ailemizle ve misafirlerimizle vakit geçirdiğimiz alan mutfak masalarıdır. Mutfak masaları mutfak dekorasyonu için oldukça önemli bir yere sahiptir.


Mutfak dekorasyonunuzda kullanacağınız masa tercihinde ilk olarak mutfak boyutunuza dikkat etmelisiniz. Mutfaklarınız küçükse daha mini bir masa modeli tercih ederken , mutfağınız yeteri kadar büyükse geniş bir mutfak masası kullanabilirsiniz. Mutfak masanızı ister mutfağınızın merkezine isterseniz bir duvar kenarına yerleştirebilirsiniz.  Mutfak boyutunuz küçük ise açılır kapanır özelliğe sahip bir mutfak masası tercih edebilirsiniz. Birey sayısı fazla olduğu zaman mutfak masanızı açarak yeterli kapasiteye ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda cam , ahşap ,plastik olmak üzere birçok mutfak masası modeli üretilmeye başlanmıştır. Sizler kendi zevkinize göre bir mutfak masası modeli seçmelisiniz. Ancak zevkinizin önemli olduğu kadar dikkat etmeniz gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır.

Mutfak masanız mutfağınızla uyumlu olmalı ki mutfağınız şık ve modern bir görünüme sahip olsun. Bunun için ilk olarak renk uyumu özen göstermelisiniz. Mutfağınızın ana rengine uyum sağlayan bir mutfak masası seçtikten sonra mutfağınızda kullandığınız perde veya halı modellerine de uyum sağlamalıdır. Bunun için mutfağınızı dizayn ederken bu tür eşyaların temin ederken önceden bir plan ve düzen içerisinde hareket etmelisiniz. Mutfak masaları evlerimizde her an kullanılmasından ötürü sizin işinizi kolaylaştırmak amaçlı kir tutmayan ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip bir mutfak masası modeli seçebilirsiniz. Buna en uygun cam ve plastik mutfak masası modelleridir. Eğer mutfak masalarınızın kirlenmemesini ve  zarar görmesini istiyorsanız mutfak masası örtüleri kullanabilirsiniz.

Gelin şimdi 2016 yılının şık mutfak dekorasyonlarında kullanılan mutfak masası modellerini galerimizdeki fotoğraflarla görelim. Soru ve görüşlerinizi yorum sayfamıza yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ