Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mutfak Boya Renkleri Yeni Trende Göre Bugün ki Konumuz da Ele Aldık. En Sevilen Mutfak Tarzlarını ve Renklerini Beğeninize Sunuyoruz.


Evlerimizde en çok kullanılan odaların başında mutfaklar gelmektedir. Mutfaklarımızı sabahları kahvaltı yaparken akşamları yemek yerken kullanmaktayız. Ayrıca biz bayanlar öğlenleri de yemek yapmak için mutfaklarda bulunmaktayız.  Bu denli çok kullanılan mutfaklarımızın dekorasyonunda en önemli nokta mutfağımızın renk seçimidir.

Mutfak dekorasyonunuzda fark yaratmak ve modern bir hava esitrmek istiyorsanız mutfağınızın rengini değiştirebilirsiniz. 2016 yılında mutfak dekorasyonlarında en ço kullanılan renklerin başında kahverengi tonları gelmektedir. Kahverengi tonlar mutfak yapısına oldukça uygun olmakla birlikte birçok renk ile uyum sağlayabilmektedir. Özellikle kahverengi rengini beyaz ve sarının bazı tonları ile beraber kullanabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı kahverengi tonlarında tercih edebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonlarında en çok tercih edilen bir diğer renk ise beyazdır. Beyaz rengi temizliğin ve saflığın rengidir. Ve mutfak dekorasyonlarını daha ferah gösterecektir. Mutfaklarınızı dekore ederken duvarlarınızda beyaz rengine yer verebilirsiniz. Ayrıca mutfak dolaplarınızda da beyazı kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda canlı ve pastel renkler o kadar popüler hale geldi ki mutfaklarda da kendilerine yer bulmuşlardır. Farklı ve şık bir mutfak dizaynına sahip olmak istiyorsanız sizlerde canlı ve pastel renkler kullanabilirsiniz. Canlı renklerin en popülerleri arasında sarı , kırmızı , yeşil ve mor renkleri gelmektedir. Bu renklerin mutfağınıza en uygun tonunu kullanarak istediğiniz dizayna sahip olabilirsiniz.

Son günlerin mutfak dekorasyonu trendi ise duvarlarda farklı renk tonu kullanmaktır. Sizlerinde mutfaklarınızda birden fazla duvar varsa birbiri ile uyum farklı renkler kullanarak mutfaklarınızı modern bir hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ