Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunda en çok kullanılan alanlardan biri olan salonlar ayrı bir özen ve titizlikle dekore edilerek , hem konuklarımız hemde tüm ailemiz için son derece rahat , huzurlu , modern ve keyifli bir hale getiriliyor . Moda dünyasının hızla değişen ve gelişen yeniliklerini evimize taşıyarak çağdaş ve modern yaşam alanları tasarlayarak hayatımıza kaliteli bir şıklık kazandırmaya çalışıyoruz . Yeni bir dekorasyon tarzı ve etkileyici bir şıklığı salonlarınızda yaşamak istiyorsanız sizlere faydası olacağını düşündüğümüz en güzel örnek modelleri ve en faydalı bilgileri bu makalemiz de sizlerle paylaşmak istiyoruz .


Modern Salon Dekorasyon Fikirleri en çok renkleri ile dikkat çekiyor , mobilyalar ve dekorasyon stiliniz tabiki önemli ama renkleri uygun tonlar da kullanamazsanız dekorasyonunuz sıradan ve sönük kalabilir . Çok renkli bir dekorasyonda bazı bölümler sade ve desensiz olarak kullanılmalıdır , örneğin rengarenk ev tekstili ürünleri sade ve düz bir oturma grubunu gerektirir , renkli bir oturma grubuna düz ve açık renkli bir halı ve perdeler yakışır .

İki renkli Salon Dekorasyonu için duvarlar renkleri , duvar kağıtlarının desenleri  , aksesuarlar ve aydınlatmalar son derece estetik ve kaliteli bir hava yaratmanız da oldukça etkili olacak detaylardır . Salon Dekorasyonu İçin Renk Önerileri arasında beyaz temel bir renk olarak görülse de bu sezon oldukça canlı ve parlak renkleri bir arada kullanarak çok daha iç açan ferah salonlar yaratabiliriz . Sizler için seçtiğimiz en renkli dekorasyon modellerini galerimizde inceleyerek ilham alabilir ve salonlarınız da deneyebilirsiniz .

modern ev dekorasyon fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ