Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Siyah rengin keskin ve güçlü etkisini evinizin dekorasyonun da kullanarak çok daha tarz bir şıklık yaratabilirsiniz . Dekorasyonda siyah renk mobilyalardan , duvarlara ve Ev Tekstili ürünlerine kadar her yerde kullanılabilir . Bazen fon olarak tercih edilir bazen de genel olarak kullanılabilir , ölçülü ve uygun renk kombinleri ile son derece estetik dekorasyonlar oluşurken , yanlış seçimlerle de son derece sıkıcı dekorasyonlar ortaya çıkabilir . Dekorasyonlarda Siyah Perdelerin Asaleti ister salonlarda , ister odalar da kullanılsın sonuç her zaman kalite bir şıklık olacaktır .


Siyah renk kendini en güzel beyaz da gösterir düşüncesi ile biz de sizlere siyah perde kullanacağınız alanın duvar renginin ve genel dekorasyonunun açık renkler üzerine kurulu olması gerektiğiniz söyleyebiliriz . Açık renk duvarlar ve açık renkli mobilyaların hakim olduğu bir salonda , halı ve aksesuarlarınız da siyah renkte olmalıdır . Açık renkli oturma grubunuzun üzerine siyah bir şal atabilir , arada fuşya veya canlı sarı benzeri bir renk de kullanarak dekorasyonu canlı ve etkileyici bir hale getirebilirsiniz .

Modern Siyah Perdeler saten kumaşlar , ketenler , kadifeler ve benzeri kalite kumaşları kadar sade ve modern modelleri ile de dikkat çekiyor . Kendinden desenli siyah tül perdeler de bu sezonun en iddialı ve en dikkat çeken modelleri olarak bir hayli ilgi görüyor . Dekorasyon da farklı bir tarz arayanların tercihi olan siyah renkli perdelerin en güzel modellerini araştırdık ve galerimiz de derledik inceleyebilirsiniz .

siyah tasli perde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ