Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Modern Banyo Tasarımlarını Takipçilerimiz için Banyosunu Sıfırdan Yeni Dizayn Edeceklere veya Revizyon Yapacaklar için bu konumuzda Derledik.


Evlerin en çok kullanılan odaların ilk sıralarında banyolar gelmektedir. Özellikle yaz aylarında havanın sıcak olmasından ötürü serinlemek ve üzerimizdeki teri atmak amacıyla sıklıkla duş alırız. Hatta gün içerisinde birkaç kez duş alma durumlarımız dahi bulunmaktadır. İklim açısından Ege ve Akdeniz gibi bölgelerde yaşayan kişilerin banyo kullanımı daha fazladır.

Banyolar vücudumuzu dinlendirdiği gibi mental olarak da bizleri dinlendirebilme özelliğine sahiptir. Tabi bunun için banyo dekorasyonlarında açık ve sakinleştirici renkleri kullanmanız gerekmektedir. Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisini göz ardı etmeden hareket etmelisiniz.

Banyolar ıslak bir yapıya sahip olmasından ötürü ayrıca birçok sıcak soğuk tepkimenin meydana gelmesinden ötürü nemin yükselip düşmesine neden olmaktadır. Bu tür ıslaklıklar  , nemin yükselip düşmesi ve sıcaklığın artması azalması banyo içerisindeki eşyalara zarar verebilmektedir. Bu nedenle banyo koşullarına uygun dayanıklıkta ve kalitede eşyalar kullanmalısınız.

Son zamanlarda banyo dekorasyonlarını incelediğimizde geometrik desenlerin ve çift lavabo özelliğinin giderek popüler olarak kendilerine banyolarda sıklıkla yer bulduklarını görmekteyiz. Sizlerde şık ve modern bir banyo dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız geometrik desenlere ve çift lavabo özelliğini mutlaka kullanmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ