Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Makyaj masası hakkında tüyolar ve fikirlerini detaylı bir şekilde siz değerli Dekorstyle takipçileri için bu konumuz da derledik.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle farklı bir konu dahilinde buluşacağız. Bugün sizlere kadınlar için ayrı bir öneme sahip olan makyaj masası hakkında bilgiler sunacağız. Makyaj masaları bayanlar için çok büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü bayanların bakım ve makyaj yapmak için kendilerine özgü bir masanın bulunması onlar oldukça fazla rahatlatmaktadır. Ancak normal masalarla makyaj masalarını bir tutmayınız. Makyaj masaları normal masalara göre daha işlevsel olmaktadır. Makyaj masalarının ideal yeri yatak odalarıdır. Makyaj masası tercih ederken yatak odanızla olan uyuma dikkat ederek bir seçim yapınız. Daha sonra tercihinizi yaptıktan sonra makyaj masanızı yatak odanızda fazlaymış gibi durmayacak şekilde ve yatak odanızdaki rahat ve ferah ortamı bozmayacak şekilde dekore etmelisiniz. Eğer uyarılarımız dikkate alarak hareket ederseniz makyaj masanın yatak odanıza şatafatlı ve şık bir hava katacaktır.


Makyaj Masası Hakkında Tüyolar

Makyaj Masası Hakkında Tüyolar

Birçok bayan yatak odalarında fazla vakit geçirmektedirler. Herhangi bir aktiviteye hazırlanırken vb. durumlarda makyaj masasını kullanarak hazırlanır. Dolayısıyla oldukça fazla önem arz eden bu makyaj masalarını genellikle çok bölmeli olanları tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise çok bölmeli bir makyaj masasının ekstra depolama alanı olmasından dolayıdır. Ayrıca makyaj masası seçerken aynaların boyutu çok önemli bir ayrıntıdır. Ayna boyutu ne çok büyük ne de çok küçük orta seviyede bir ayna ile odanın dekorunu bozmadığınız gibi kullanışlı bir tercih bulunmuş olacaksınızdır.

Makyaj Masası Modelleri

Makyaj Masası Modelleri

Makyaj masalarının rengi konusunda birçok seçenek mevcuttur. Gri,beyaz,bej renklerin favori olduğu bu konuda sizler odanızla uyumlu bir renk tercihinde de bulunabilirsiniz. Birçok yaşam tarzına uygun   (bohem,retro) makyaj masası modelleri bulunmaktadır. Bizlerde kadınlar için bu denli önemli olan bu konu hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Birbirinden ünlü tasarımın bulunduğu bir galeri hazırladık. Sizlere bir ilham ve fikir olması gayesiyle derlediğimiz bu galerime aşağıda göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ