Evlerimizin dekorasyonlarını düzenlerken odalarda ilk başlarda odanın rengi ve ana eşyaları belirleriz. Daha sonra ise odanın görünümünü değiştirecek niteliklere sahip aksesuarlar kullanırız. Ki odalar daha şık, modern ve farklı bir dizayna sahip olsun. Evlerimizde hemen hemen her odada aksesuar kullanabiliriz. Hatta koridorlarda bile bu aksesuarlara yer verebiliriz. Ev aksesuarı deyince aklımıza hemen belli başlı markalar gelmektedir. Bu markalardan ilk sırada yer alan marka ise Madame Coco’dur. Madame Coco gerçekten kadınlar arasında dekorasyon ve diğer alanlarda oldukça tutulan bir markadır. Hoş ürünleri bulunan Madame Coco’nun birçok sayıda aksesuarı da bulunmaktadır.


En çok kullanılan aksesuar modellerinin arasında duvar saatleri bulunmaktadır. Madame Coco’nun sade, desenli ve farklı temaların işlendiği birçok duvar saati bulunmaktadır. Bu duvar saatlerinin farklı renkleri de mevcuttur. 19 TL’den başlayan duvar saatlerinin fiyatları 56 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Evlerinizde aksesuar kullanmak istiyorsanız bu duvar saatleri hoş bir görünüme sahiptir.

Ev dekorasyonlarını incelediğimizde genellikle çiçekleri kullanıldığını görmekteyiz. Madame Coco markası çiçek ve diğer ürünleri içine koyabileceğiniz tarzda modern görünüme sahip saksı modelleri üretmektedir. Dekoratif saksılar son zamanların en trend aksesuarlarından biri olmakla birlikte bu saksı modellerinin yuvarlak, kare, dikdörtgen şekillerde olan modelleri mevcuttur.

Bir diğer aksesuar modeli ise biblolardır. Biblolar genellikle duvar rafı ve tv ünitesi gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Biblolarda çoğu zaman bebek, insan, melek figürleri işlenmiştir. Biblo fiyatları ise 10 TL’den başlayıp 53 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Bir başka sıklıkla kullanılan aksesuar ise çerçevelerdir. Çerçeveler oldukça  fazla tercih edilen ve odaya sıcak ve hoş bir hava katmaktadır. Madame Coco markalı çerçeve modelleri tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olmak üzere farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca bu çerçeveler ahşap, metal olabildiği gibi kalp, elips kare şeklinde olabilmektedir. Bu çerçeve modellerinde dekoratif işleme ve figürlerde mevcuttur.

Son olarak ise ev dekorasyonlarında duvarlarda duvar süsü ve tablolara yer verilmektedir.

Çerçeve Aksesuarları

Çerçeve Aksesuarları

Dekoratif Ayna Aksesuarları

Dekoratif Ayna Aksesuarları

Dekoratif Aynalar

Dekoratif Aynalar

Ev aksesuarları

Ev aksesuarları

Madema Coco Dekoratif Aynalar

Madema Coco Dekoratif Aynalar

Madema Coco Duvar Saati Modeli

Madema Coco Duvar Saati Modeli

Madema Coco Duvar Saatleri

Madema Coco Duvar Saatleri

Madema Coco Fotoğraf Çerçeveleri

Madema Coco Fotoğraf Çerçeveleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Modern Salon Aynası Modelleri başlıklı makalemizde ev aksesuarı ve modern salon aynaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ