Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Gösterişli yemek masalarının parlayan yıldızı olan Kütahya Porselen Yemek Takımları ,zarif desenleri ,kaliteli işçiliği ve modern tasarımları ile özel yemek davetlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.Göz kamaştıran gümüş ve altın yaldızlı desenleri ince bir zevkin eseri olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Evlilik hazırlığında olan bayanların çeyizleri için tercih ettiği bu şık ve estetik 2017 Yemek Takımı Modelleri klasik yuvarlak modellerin dışında son derece modern tasarımlar olan kare yemek takımları ile de zenginleşerek oldukça gösterişli bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor.


Mutfak Dekorasyonu içinde belkide en göz alıcı tasarımlar olan yemek takımları ,özel ziyafet sofralarından günlük kullanım için tasarlanmış modeller kadar tam bir sanat eseri diyebileceğimiz şıklık ve zarafet içinde olan porselen takımlar Kütahya Porselenin ülkemizin en köklü ve deneyimli bir markası oluşunun önemi büyüktür. Estetik ve kalitenin bir arada sunulduğu bu harika takımları sizlerde mutfaklarınız da görmek istiyorsanız,sizler için seçtiğimiz yepyeni modelleri galerimizde incelemenizi öneririz.

Kütahya Porselen 2017 Yemek Takımları

Ülkemizin yemek takımı ve yemek odası konusunda ünlü markalardan birisi de Kütahya Porselendir. Kütahya Porselen 1970 yılından itibaren bu alanda hizmet etmekle beraber hemen hemen tüm evlerde kendisine yer bulmuştur. Oldukça kaliteli ve şık ürünler tasarlayan Kütahya Porselen 2017 yılında da yemek takımı koleksiyonunu kataloglarla bizlere sunmuştur. Kütahya Porselene ait yemek takımlarını şimdi teker teker inceleyelim.

Kütahya Porselen’e ait 2017 yılının ilk yemek takımı Nil yemek takımıdır. Nil yemek takımı 83 parçadan oluşmakla beraber bu takımdaki ürünlerde çeşitli desenler bulunmaktadır. Nil yemek takımı kendi arasında da farklı modellere ayrılmaktadır. Genel olarak Nil yemek takımının istediğiniz modelini seçebilirsiniz. Fiyatı ise 1090 TL’dir.

Nil yemek takımı dışında Kütahya Porselen markasına ait Osmanlı yemek takımı da bulunmaktadır. Osmanlı yemek takımı IRIS  adı altındadır. IRIS  yemek takımı  genel olarak 97 parçadan oluşmaktadır. Osmanlıya ait el sanat figürlerinin bulunduğu bu yemek takımının fiyatı ise  2142 TL’dir.

Kütahya Porselene ait bir diğer yemek takımı Phaselis yemek takımıdır. 83 parçadan oluşan bu takımının ürünlerinde çeşitli desenlerin bulunduğu gibi  ürünlerin şekilleri de değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak 12 adet servis tabağı, çukur tabak, kase ve pasta tabağından oluşmaktadır. Fiyatı 3290 TL’dir. Ve genel olarak bütün yemek takımlarında taksit seçeneği ve imkanı vardır.

Kütahya Porselen’in yemek takımları oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Ve özel gecelerinize yakışacak güzellikte olan bu yemek takımlarından birisi de Lindos yemek takımıdır. Lindos yemek takımı 83 parçadan oluşuyor ve 12 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Lindos yemek takımının ürünlerinde çiçek ve gül desenleri bulunmaktadır. Lindos yemek takımı 1090 TL’lik bir fiyata sahiptir.

Oldukça dayanıklı bir yapısı olan Kütahya Porselen’in ürünlerinde insan sağlığına zarar verecek malzemelerin kullanımından kaçılmıştır. Ve oldukça sağlıklı ve çizilmeyen bir yapısı bulunmaktadır. Her bütçeye uygun modele sahip olan Kütahya Porselen’in her rengi mevcuttur. Sizlerde yemek takımı alacaksanız veyahutta bir değişim söz konusu ise tercihinizi Kütahya Porselenden yana yapabilirsiniz. Ve şimdi ise Kütahya Porselene ait yemek takımlarını fotoğraflarla görelim.

kutahya-porselen-yemek-takimleri-2014

elegant yemek takımı

kütahya porselen yemek takımı

osmanlı desenli kütahya porselen yemek takımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ