Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ülkemizde birçok marka yemek setleri üretmektedir. Önde gelen markalar arasında Kütahya porselen yer almaktadır. Yıllardır gerek ülkemizde gerek yurtdışında hizmet veren Kütahya Porselen 2017 yılında tercih edebileceğimiz yemek set modellerini bizlere katalogları ile sunmaktadır. Sizlerde evinizde yenilik yapmak veya ilk defa bir yemek setine sahip olmak istiyorsanız mutlaka Kütahya Porselen’in yemek setlerinden birini tercih ediniz. Kütahya Porselen’in farklı adlarda birçok yemek seti modeli bulunmaktadır.


İlk olarak NC Dotline adlı yemek seti modeline göz atalım. NC Dotline yemek seti modelinde  krem rengi ve eskitilmiş yeşil rengi ön plana çıkmaktadır.  24 parçadan oluşan bu yemek setinde tabak kenarlarında kullanılan inci misali işlemeler oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra yemek setinin dışında 12 kişilik fincan takımı da mevcuttur.  Bu takımın farklı renkleri de bulunmaktadır. Eğer isterseniz eskitme pembe veya eskitme beyaz renklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Bunun dışında Kütahya Porselen’e ait olan yemek setlerinden bir diğeri de Prismadır. Prisma yemek seti modelinde farklı renkler mevcuttur.  Siyah, sarı, beyaz, kırmızı, turuncu, gri, mavi, turkuaz gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu renkler set içinde tek renk olarak kullanılmış ve sade bir görünüm oluşmuştur. Sizlerde eğer sade bir görünüm hayranı iseniz bu modeli mutlaka tercih etmelisiniz.

Bir diğer yemek setinin adı ise San Marco’dur. San Marco mayemek seti de tıpkı diğer setler gibi 24 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca bu yemek setinde kase, çukur tabak ve düz tabaklar mevcuttur. Bu tabak ve kaselerin çevresinde dekoratif desenler bulunmaktadır.

Farklı bir model ise Hasır adı altında bulunmaktadır. Beyaz rengin hakim olduğu bu set takımında ise isteğinize göre mavi, kırmızı, yeşil, turuncu, sarı gibi tercih edebilirsiniz. Az önce saymış olduğumuz renkler tabak ve kaselerin çevresinde şerit olarak geçmektedir. Set içinde yer alan tabakların boyutu 20 cm ve 26 cm olmak üzere iki farklı boyutu vardır. Bunun dışında Deniz, Bergama, Ivy ve Lar gibi birçok farklı yemek seti modeli bulunmaktadır. Bu set modellerini de fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ