Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Yılına Özgü Tasarım Anlayışı ile Küçük Mutfak Dekorasyonlarını Bu Makalemiz de Dekor Severler için Paylaşıyoruz.


Değerli takipçilerimiz günümüzde ev boyutları giderek küçülmektedir. Bu nedenle evlerimizdeki odalarında boyutları küçülmektedir. Doğal olarak herkes büyük bir eve sahip olmak istemektedir. Ancak bu dönemde büyük bir eve sahip olmak için iyi bir bütçeye sahip olmak gerekmektedir. Evlerimizde genellikle büyük olmasını istediğimiz iki oda vardır. Bu odalardan birisi salon iken birisi ise mutfaklar dır.

Mutfak dekorasyonları biz kadınlar için oldukça önemlidir aslında. Mutfaklarda genellikle biz kadınlar vakit geçirdiğimiz için mutfak dekorasyonunda ana rol bizde olması gerekmektedir. Mutfaklarınız küçük boyutlara sahipse dekorasyonda bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Küçük mutfak dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken hususların başında mutfak için temin edeceğiniz mutfak ürünlerin küçük boyutlara sahip olması gerekmektedir. Mutfak dekorasyonunda ideal boyutlara sahip mutfak eşyalarına yer verirken bazı dekorasyon hilelerini de kullanabilirsiniz. Bu hileler arasında mutfaklarınız da kullanacağınız renklerin açık tonlarda olmasına özen gösteriniz. Ayrıca küçük odaların geniş ve ferah görünmesini sağlamak için kullanılan ürünlerin başında aynalar gelmektedir.  Aynalar odalara derinlik katan özelliklere sahip bir dekoratif bir eşyadır. Bu nedenle sizlerde küçük mutfaklara sahipseniz mutfak duvarlarınızda aynalara yer veriniz. Küçük mutfak dekorasyonuna sahipseniz yapabileceğiniz işlemlerden son olarak ise aydınlatmadır. Aydınlatması iyi odalar geniş ve ferah bir görünüme sahip olabilmektedir. Bu anektodu da unutmayarak mutfak dekorasyonunda bol bol aydınlatmalara yer veriniz.

Şimdi ise gelin şimdi küçük mutfak dekorasyonlarını fotoğraflarla birlikte inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ