Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Köşe takımları 2017 modelleri ve dekorasyon fikirlerini bu konuda evlerine köşe koltuk almayı düşünenler için derledik.


Ev dekorasyonlarında kullanımı en yaygın odaların başında oturma odaları gelmektedir. Oturma odalarında kendimiz vakit geçirebildiğimiz gibi ailecek ve misafirlerle beraber de zamanımızı geçirebilirsiniz. Oturma odaları salonlara nazaran daha küçük bir odadır. Ve bu küçük oturma odalarında dekorasyon oldukça önemlidir. Oturma odası dekorasyonlarında en önemli tercih mobilya grubudur.

Oturma odalarında tercih edilen mobilya gruplarının başında köşe takımları gelmektedir. Köşe takımları son zamanların en gözde ve trend dekorasyon ürünlerinden olmakla beraber kullanıldığı oturma odalarına farklı bir hava katmaktadır. Oturma odaların köşe takımı kullanmak odanızın modern görünümüne katkı sağlayacaktır. Oturma odanız için köşe takımı seçerken bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Bu hususların başında köşe takımınızın rengidir. Köşe takımını seçerken ilk önce oturma odanızın rengine uygun bir renk seçmeniz gerektiğini unutmayın. Daha sonra ise köşe takımınızın rengini oda renginiz açıksa koyu tonlarda tercih ediniz. Odanızın duvarlarında koyu renk tonu bulunuyorsa açık renkte bir köşe takımı seçiniz. Köşe takımlarında en çok tercih edilen renkler arasında krem,siyah, turkuaz, gri gibi renkler bulunmaktadır.

Köşe takımları ilgili kararsız kalınan konuların başında ise köşe takımlarını odanın neresinde konumlandırmamız dır. Köşe takımını mutlak surette oturma odanızın duvarlarından birine dayalı bir şekilde konumlandırırız.

Şimdi ise gelin sizlerle beraber birbirinden modern ve şık köşe takımlarını inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ