Dekor Style

Koçtaş Zigon Sehpa Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

2017 2018 yılında salon ve oturma odalarında kullanabileceğimiz zigon sehpa modellerini incelemeye devam etmekteyiz. Bugün ülkemizde önde gelen firmalarından Koçtaş’ın zigon sehpa modellerini inceleyeceğiz.

Koçtaş’ın ilk zigon sehpa modeli beyaz renge sahip olmakla birlikte metal ayaklara sahiptir. Metal ayaklar oldukça lüks ve şatafatlı bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra ceviz rengi seçeneği de mevcuttur. Zigon sehpanın genişliği 44 cm, yüksekliği ise 60 cm’dir. 2 yıllık bir garanti süresi bulunan zigon sehpanın fiyatı ise 200 TL’dir.

İkinci olarak inceleyeceğimiz modelin adı Simple C’dir. Simple C modelinin de ceviz ve beyaz renk seçeneği bulunmaktadır. Genişliği 25 cm yüksekliği ise 63 cm’dir. Üründe kullanılan vidalar görünmemektedir. Bu da gerçekten oldukça hoş bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra  tekerlekli ayaklara sahiptir.  Bu özelliği sayesinde oldukça kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Ürünün fiyatı ise 80 TL’dir.

Bir diğer zigon sehpa modelinin Zoom’dur. Zoom sehpa E1 kalite standartlarına sahip olmakla birlikte kanserojen malzeme kullanımından kaçınılmıştır. Zigon sehpa modellerinden büyük sehpanın genişliği 51 cm, orta sehpanın genişliği 46 cm, küçük sehpanın genişliği ise 41 cm’dir. Büyük sehpanın yüksekliği 45 cm, orta sehpanın yüksekliği 42 cm, küçük sehpanın ise 39 cm’dir.

İlginizi Çekebilir  Tepe Home Dekoratif Kitaplık Modelleri

Bir başka modelin adı ise Toros’tur. Toros zigon sehpa modelinin birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Özellikle beyaz, mor ve açık pembe renkleri en sık tercih edilen modellerdir.  Zigon sehpa modelinin ayakları ahşaptır. Bu zigon sehpa modelinin fiyatı ise 170 TL’dir.

Bir diğer modelin adı ise Truva’dır. Truva zigon sehpa modelinin tepsi kısmı yuvarlaktır. Truva zigon sehpanın krem gibi sade renkleri bulunduğu gibi karma renklerden oluşan modelleri de bulunmaktadır. Truva zigon sehpanın fiyatı  120 TL’dir.

Son olarak ise Hitit zigon sehpa modeli bulunmaktadır. Bu sehpa modelinin tepsi bölümü ise karedir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.  Bu zigon sehpanın ayakları masif ağacından yapılmıştır. Şık ve modern bir görünümü olan bu zigon sehpanın fiyatı 120 TL’dir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ