Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere son zamanlarda dekorasyon oldukça önemli bir hal almıştır. Dekorasyonun önem kazanmasıyla birlikte ev içindeki her bölümde dekoratif işlemlerde artmaktadır. Bu dekoratif işlemlerin yapıldığı bölümlerden birisi de duvarlar olmuştur. Duvar dekorasyonu gerçekten ortamı etkileyecek kadar etkili bir unsurdur. Duvar dekorasyonunda genellikle raflar kullanılmaktadır.


koctas-magnum-duvar-rafi-110tl

Koçtaş Magnum Duvar Rafı 110.-TL

Koçtaş 2017 yılı koleksiyonunda yer alan raf modellerinden ilkinin adı Magnum’dur. Magnum duvar rafı  modelinin iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Beyaz ve ceviz renkleri olan bu raf modelinin kullanacağınız odanın rengine uyumlu olarak bir tercih yapmalısınız. İki adet dikdörtgen raf birbiri ile bağlantılı olduğu bu modelin fiyatı ise 110 TL’dir.

koctas-popart-duvar-rafi-90tl

Koçtaş Popart Duvar Rafı 90.-TL

Koçtaş’a ait bir diğer duvar rafı modelinin adı ise Pop Art’tır. Pop Art duvar rafı modelinin ölçüleri 60x25x30 cm’dir. Bu duvar rafı modelinin yapılışında kanserojen madde barındıran malzeme kullanımı bulunmamaktadır.  Beyaz ve ceviz rengi bulunan Pop Art rafının fiyatı ise 90 TL’dir. 2 yıllık garanti süresi bulunmaktadır.

Koçtaş Nora Duvar Rafı 90.-TL

Koçtaş Nora Duvar Rafı 90.-TL

Bir diğer duvar rafı modelinin adı ise Nora’dır. Nora duvar rafı modeline evinizde bulunan kitapların birkaçını buraya yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra buralara çeşitli aksesuarları da yerleştirebilirsiniz. Özellikle resim ve çerçeve en çok tercih edilen aksesuarlardır. Resim ve çerçeveler bulunduğu odada daha sıcak ve hoş bir ortam oluşmaktadır. Bu duvar rafının fiyatı ise 90 TL’dir.

koctas-seren-duvar-rafi-145tl

Koçtaş Seren Duvar Rafı 145.-TL

Koçtaş’ın duvar rafı modellerinden birisi de Seren’dir. Seren duvar rafı 3 adet raftan oluşmaktadır. İkisi yatay birisi dikey bir şekilde duran raflar dikdörtgen şeklindedir. Kanserojen madde içermeyen bu duvar rafları insan sağlığına zarar vermemektedir. Genişliği 60 cm, yüksekliği ise 30 cm’dir. Birçok aksesuarı içine alabilecek kapasite de olan Seren duvar rafı modeli 145 TL’dir.

Koçtaş Teak Duvar Rafı 95.-TL

Koçtaş Teak Duvar Rafı 95.-TL

Son olarak inceleyeceğimiz modelin adı ise Teak’tir. Teak duvar rafı modeli de 3 adet raftan oluşmakla beraber teak şeklinde bir yapısı bulunmaktadır. Ayrıca oldukça dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Bu duvar rafı 30x25x60 cm boyutlarındadır.  E1 kalite standartlarına uygun olan bu raf modelinin fiyatı ise 95 TL’dir.

koctas-magnum-duvar-rafi-110tl

Koçtaş Magnum Duvar Rafı 110.-TL

koctas-flora-duvar-rafi-80tl

Koçtaş Flora Duvar Rafı 80.-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ