Ülkemizin mobilya alanındaki önde gelen markalarından olan Koçtaş’ın kanepe modelleri de mevcuttur. Kanepeler son dönemde oldukça trend bir hal almıştır. Oturma odası ve salonlarda sıklıkla tercih edilen kanepelerin tekli, ikili ve üçlü modelleri bulunmaktadır.


koctas-celia-kanepe-1809tl

Koçtaş Celia Kanepe Fiyatı 1809.-TL

Koçtaş markasına ait olan ilk kanepe modelinin adı Celia’dır. Celia kanepe modeli iki kişilik bir kapasiteye sahiptir. Celia kanepe modelinin üç kişilik olan bir modeli de mevcuttur.  İkili kanepe modelinin yüksekliği 80 cm, genişliği 172 cm’dir. Celia kanepe modeli bej rengine sahiptir. Çoğu salon dekorasyonu modeline uyum sağlayabilecek olan bu kanepe modelinin fiyatı ise  1809 TL’dir.

koctas-baron-kanepe-1989tl

Koçtaş Baron Kanepe Fiyatı 1989.-TL

Bir diğer Koçtaş kanepe modelinin adı Baron’dur. Baron kanepe modeli 3 kişiliktir. Ve bu kanepe modeli  225x40x90 cm’lik boyuta sahiptir. Baron adlı kanepe modeline kırmızı renk hakimdir. Bu koltuk modelinin yapımında lamine elyaf kullanılmıştır. Bu kanepe modelinde 36 Hr  kalitesindeki sünger kullanılmıştır. Bu süngerler sayesinde oldukça konforlu bir yapısı bulunmaktadır. Baron adlı kanepenin fiyatı ise 1989 TL’dir.

koctas-sante-kanepe-1809tl

Koçtaş Sante Kanepe Fiyatı 1809.-TL

Koçtaş markasının kanepe modellerinden birisi de Sante’dir. Sante kanepe modeli de kırmızı renge sahip olmakla birlikte 150 cm’lik genişliğe,  144 cm ‘lik yüksekliğe sahiptir. Ayrıca bu kanepe modeli iki kişilik bir kapasiteye sahiptir. Fiyatı ise 1809 TL’dir. Sante kanepe modelinde leke tutmayan bir kumaş kullanılmıştır.

koctas-box-kanepe-modeli-1209tl

Koçtaş Box Kanepe Modeli 1209.-TL

Farklı bir modelin adı ise Box’dur. Box adlı kanepe modeli tek kişiliktir. Ve bu kanepe modelinin  oldukça farklı bir tasarımı mevcuttur. Şık ve lüks olan bu kanepe modeli su anda oldukça trenddir.  Tasarımı ile ön plana çıkan Box kanepe modeli gülkurusu rengindedir. Fiyatı ise 1209 TL’dir. Kolayca temizlenebilir özelliğine sahip olan bu kanepe modeli kadınların favori seçimleri arasında yer almaktadır.  Genişliği  76 cm, yüksekliği ise 73 cm’dir.

koctas-expend-kanepe-1179tl

Koçtaş Expend Kanepe 1179.-TL

Son olarak ise Expend adlı kanepe modeli bulunmaktadır. Tekli koltuk modeli olmakla birlikte ikili ve üçlü modelleri de bulunmaktadır. Siyah bir rengi bulunmaktadır. Lüks bir görünümü olan bu kanepe  modelini ofislerinizde de kullanabilirsiniz. Fiyatı ise  1179 TL’dir.

koctas-mega-kanepe-1299tl

Koçtaş Mega Kanepe 1299.-TL

Bir önceki yazımız olan 20 Dekoratif 2019 Modern Vestiyer Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ