Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yıllardır ülkemizde mobilya alanında hizmet veren Koçtaş markası ev dekorasyonlarında her oda için çeşitli ürünler tasarlamaktadır. Bu odalardan birisi de genç odalarıdır. Evlatlarımızın zamanla büyüyü gelişmesi sonrası evlerimizde artık kendi odalarına sahip oluyorlar. Ve genç odaları için birçok ünlü marka  takım modelleri üretirken nitekim Koçtaş’da genç odası takımı üretmektedir. 2017 yılına ait Koçtaş genç odası takımlarını sırasıyla inceyelim.


Koçtaş markasına ait ilk genç odası takımının adı Petradır. Perta genç odası takımı yatak, gardırop ve çalışma masasından oluşmaktadır. Oldukça sade bir dizayna sahip olan bu genç odası takımı birçok duvar rengine uyum sağlamaktadır. Ayrıca gardırobun yüksekliği 178 cm, genişliği ise  109 cm’dir.  Ayrıca genç odası takımının fiyatı 1050 TL’dir. Petra genç odası takımında  mat kızılçam rengi kullanılmıştır.

Koçtaş’ın bir diğer genç odası takımı İlnen adına sahiptir.  996 TL bir fiyata sahip olan bu genç odası takımında gardırop modeli ön plana çıkmaktadır. Diğer takımlarda yer alan gardırıo modellerine göre daha  geniş bir boyuta sahip olan gardırobun yüksekliği ise  1823 mm’dir. Ayrıca bu genç odası takımında E1 standarlarında çevreye ve insan sağlığına zarar verecek malzemelerden kaçınılmıştır. Takımda yer alan çalışma masasının yüksekliği  743 mm, genişliği 550 mm’dir. Ürünlerde bulunan çekmecelerde klasik ray kullanılmıştır.

2017 yılında geçn odalarında kullanabileceğiniz genç odası takımlarından biri de Marin’dir. Marin genç odası takımlarına diğerlerine göre daha renkli bir yapıya sahiptir. Genç erkeklerin kullanabileceği bir tarzda olan bu takımın fiyatı ise 929 TL’dir. Mavi, beyaz ve kırmızı renklerin hakim olduğu bu takım konforlu ve şık tasarımı ile gençlerin ilgi odağı haline gelmektedir.

Koçtaş genç  bayanlar için tasarladığı takımlardan birisinin adı da Eflin’dir. Eflin genç odası takımında çiçek desenleri kullanılmıştır. Beyaz rengin fazla olmasıyla oldukça ferah bir ortam oluşmasını sağlayacak bir genç odası takımıdır. Eflin genç odası takımı 1240 TL olmakla beraber üç kapılı bir gardıroba sahiptir. Bu gardırobun yüksekliği 1916 mm’dir. Ayrıca gardırobun eni  1060 mm’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ