Koçtaş markasına ait olan gardırop modellerinden ilkinin adı Fly’dır. Fly adlı gardırop modelinin 3 kapaklı ve 3 adet çekmeceli olduğunu görmekteyiz. Ayrıca bu gardırop modeli komple beyaz rengi taşımaktadır. Gardırop modelleri genellikle yatak odalarında tercih edilir. Ve bu beyaz renkli Fly gardırop modeli sahip olduğu renk sayesinde yatak odasına veya kullanıldığı odaya ferahlık ve derinlik katacaktır. Genişliği 150 cm, yüksekliği ise 190 cm’dir. Fiyatı 960 TL olan bu gardırop modelinde porselen kulplar kullanılmıştır.


Koçtaş Onlywood Gardırop 635.-TL
Koçtaş Onlywood Gardırop 635.-TL
Bir diğer gardırop modelinin adı ise Onlywood’dur. Bu gardırop modeli tamamen ahşaptan yapılmıştır. Ve oldukça farklı ve sıra dışı tasarımı, görünümü bulunmaktadır. Bu gardırop modelinin genişliği 200 cm,  yüksekliği ise 60 cm’dir. Masif çam ağacından yapılan bu ürün şık ve modern görünümü ile trend listesinin üst sıralarına çıkmaktadır. Bu ürünün fiyatı ise 635 TL’dir.

Koçtaş Dessenti Uygar Gardırop 390.-TL
Koçtaş Dessenti Uygar Gardırop 390.-TL
Bir diğer modelin adı ise Dessenti Uygar adını taşımaktadır. Dessenti Uygar adlı dolap modeli 2 kapaklı olmakla birlikte  bir adet askılık ve bir adet de rafı bulunmaktadır. Boyutları oldukça idealdir.  Yüksekliği 1823 mm, genişliği ise  450 mm’dir. Ayrıca bu gardırop modelinde toprak, beyaz ve ceviz renkleri birlikte kullanılmıştır. Bu ürünün fiyatı ise  390 TL’dir.

Koçtaş Dessenti Alfa Gardırop 760.-TL
Koçtaş Dessenti Alfa Gardırop 760.-TL
Gardırop ölçülerinden yüksekliği 1805 mm, genişliği ise 550 mm olan modelin adı ise Dessenti Alpha’dır. Alpha gardırop modeli 6 kapılı ve 2 adet çekmeceye sahip bir modeldir. Bu model oldukça geniş iç hacme sahiptir. Ve bu iç hacim sayesinde birçok ürünü buraya depolayarak ortalıkta gereksiz eşya görünümünü kaldırabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise 760 TL’dir.

Koçtaş Dessenti Marin Gardırop 530.-TL
Koçtaş Dessenti Marin Gardırop 530.-TL
Bir diğer modelin adı ise Dessenti Marin’dir.  Bu modelin çok farklı bir görünümü ve tasarımı vardır. Beyaz, mavi ve kırmızı renklerin bir arada kullanıldığı bu model spor bir görünüme sahiptir.  Kullanılan renkler solma gibi problemlere karşı dayanıklı olmakla birlikte  kapaklarda stop özelliği bulunmaktadır. Diğer modellerde olduğu gibi  E1 kalite standartlarına uygunluğu ile bilinmektedir. Marin adlı dolabın fiyatı ise 530 TL’dir.

Koçtaş Dessenti Spor Gardırop 500.-TL
Koçtaş Dessenti Spor Gardırop 500.-TL

Koçtaş Fly Gardırop 960.-TL
Koçtaş Fly Gardırop 960.-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ