Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunun giderek kadınlar arasında popüler olmasından sonra evin her odasında dekoratif değişiklikler yapılabilmektedir. Bu yerler arasında bahçelerimizde yer almaktadır. Bahçe dekorasyonunun da önem kazanmasından sonra bahçelerde her unsura dikkat edilip detaya inilmeye başlanmıştır. Detay denince aklımıza ufak işlemler gelse de bu ufak işlem bahçe dekorasyonunuza farklılık katmaktadır. Bahçe dekorasyonunda ufak ama etkili detaylardan biriside saksı modelleridir. Bildiğiniz üzere bahçelerimizde genellikle çiçek ve ağaçlar dikeriz. Çünkü çiçek ve ağaçlar dekorasyonu oldukça olumlu etkilerken doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Bu nedenle sıklıkla bahçelerimizde çiçeklere yer verelim. Çiçekleri ise saksılara ekebilir. Koçtaş 2017 yılının bahçe dekorasyonunuzda kullanacağınız farklı tarzda saksı modelleri üretmektedir.


Bahçe dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz saksı modelleri ise şöyledir. İlk olarak ahşap malzemesinden yapılmış olan saksılar bulunmaktadır. Bu ahşap saksılar çam ağacından üretilmektedir. Ayrıca bilirsiniz bahçelerimiz suya ve güneş ışınlarına sıklıkla maruz kalmaktadır. Bu nedenle seçeceğimiz saksı modelleri de güneşe ve suya dayanıklı olmalıdır. Çünkü çiçekleri sularken bile saksılar su ile temas halindedir. Bu ahşap saksı modelleri güneş ışınlarına ve suya dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Bunun yanı sıra Koçtaş ahşap malzemesi dışında seramikten yapılmış saksılarda üretmektedir.  Seramik saksılar ise üzerinde desenler barındırmaktadır. Ahşap saksılara nazaran daha ağır olan seramik ve desenli saksı modelleri bahçe dekorasyonlarına farklı bir hava katmaktadır. Bahçe dekorasyonunda kullanabileceğiniz diğer bir saksı modeli ise plastik saksılardır. Plastik saksılar diğer saksılara oranla daha hafif olabilmekle beraber farklı boyutları bulunmaktadır. Büyük, küçük veya orta boyutlarda olan plastik saksıların farklı renkleri mevcuttur. Rengarenk plastik saksılar rengarenk çiçeklerinize uyum sağlayarak bahçe dekorasyonunuza şirin bir görünüm sağlayacaktır. Koçtaş markasının üretmiş olduğu saksı modellerinin fiyatları da oldukça uygun görünmektedir. İdeal fiyat seçeneği ile tüketicilerin ilgi odağı saksıları sizlerde bahçe dekorasyonunuzda rahatlıkla kullanarak fark yaratabilirsiniz.

2017 yılının birbirinden şık tasarlanmış, dayanıklı ve hoş görünüme sahip Koçtaş markasının saksı modellerini daha detaylı bir şekilde incelemek için sizler için derlediğimiz galerimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Trend Bahçe Salıncağı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ