Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 yılının en trend eşyalarından birisi de orta sehpalardır. Orta sehpalar özellikle salonlarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Ve orta sehpalar kullanışlı yapısı ile ön plana çıktığı gibi kullanıldığı salonlara modern ve lüks bir hava katmaktadır. Koçtaş 2017 yılının salonlarında kullanabileceğiniz farklı tarz ve modellerde orta sehpalar üretmiştir.


2017 yılında Koçtaş’a ait orta sehpa modellerinden birisinin adı Corby’dir. Corby orta sehpa modeli beyaz ve ceviz renginden oluşmaktadır. Ve corby orta sehpa modeli meşe ağacından yapılmıştır. Bu orta sehpa modelinin fiyatı 149 TL olmakla birlikte  2 yıllık garanti belgesi bulunmaktadır. Corby orta sehpa modeli insan sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden yapılmıştır.

İkinci bir orta sehpa modelinin adı Kolorada’dır. Kolorado orta sehpa modeli tıpkı Corby modeli gibi beyaz ve ceviz renklerinden oluşmaktadır. Bu orta sehpa modelinin genişliği 90cm, yüksekliği 37 cm’dir.  Oldukça dayanıklı bir yapısı olan Kolorado orta sehpa modelinde PVC kenar bantları kullanılmıştır. Koloorada orta sehpa modeli çizilmelere karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Orta sehpa modelini kendiniz kurulum yapabilirsiniz ve istediğiniz zaman söküp takabilirsiniz.

2017 yılının Koçtaş orta sehpa modellerinden bir diğeri Tab orta sehpasıdır. Tab orta sehpa modelinde kırmızı ve beyaz rengi mevcuttur. Ayrıca hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek bir kapasitede olan Tab orta sehpa modelinin genişliği 105cm, yüksekliği ise 32 cm’dir.  Bu orta sehpa modelinin fiyatı 159 TL’dir. Ayrıca Tab orta sehpa modelinin raf bölmeleri bulunuyor. Bu raflara evlerinizde bulunan fazla ve gereksiz eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Plus orta sehpa modeli ise şık ve sade tasarımı ile kadınların ilgi odağı haline gelmiştir.  Plus orta sehpanın fiyatı ise 160 TL olmakla beraber genişliği 90 cm, yüksekliği ise 30 cm’dir. Ayrıca bu orta sehpa modelinde 18 mm kalınlığında birinci sınıf  yonga levha malzemesi kullanılmıştır. Plus orta sehpa modelinde yan hazneleri ve depolama alanları bulunmaktadır.

Son olarak ise Koçtaş’ın Golden adlı orta sehpa modeli 130 TL’dir. Salon dekorasyonlarınıza uyum sağlayabilecek bir yapıya sahiptir. Sizlerde ev dekorasyonlarınızda orta sehpa modeli arıyorsanız Koçtaş’ın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ