Mutfak dekorasyonlarını incelediğimizde eski zamanlarda daha çok klasik renkler kullanılmaktaydı. Bu renklerin başında beyaz, sarı ve mavi renkleri yer almaktadır. Ancak zamanla dekorasyon alanında değişiklikler meydana gelmiş ve günümüzde de olduğu gibi artık daha çok canlı ve pastel renklerin kullanıldığını görmekteyiz. Ev dekorasyonu içinde her odada yer bulan bu canlı ve pastel renkler özellikle mutfaklarda kendilerine yer bulmaktadır. Bu canlı ve pastel renkler arasında kırmızı, yeşil, mor, turuncu gibi renkler bulunmaktadır. Ayrıca bu canlı renklerin  bir arada kullanıldığını görmekteyiz. Bu renkler klasik renklerle birlikte de kullanılabilmektedir.


Mutfak dekorasyonlarında kullanabileceğiniz renkler arasında siyak ve kırmızı renkleri bulunmaktadır. Bu iki renk oldukça uyumlu bir görünüme sahip olduğu gibi etkileyici bir havası bulunmaktadır. Siyah ve kırmızı renkleri mutfağınızın duvarlarında kullanabileceğiniz gibi mutfak dolaplarınızda çekmecelerinizde bu renklere yer verebilirsiniz.

1- Kırmızı ve siyah renklerinin kullanıldığı mutfak dekorasyonlarından ilkinde mutfak dolaplarında siyah rengin hakim olduğunu görmekteyiz. Bunun yanı sıra mutfak duvarlarında yer alan fayansların ise kırmızı renge sahip olduğunu görmekteyiz. Ayrıca bu mutfak modelinde olduğu gibi ada tipi tezgahınızda sizde kırmızı renge yer verebilirsiniz.

2- Bir diğer mutfak dekorasyonunda ise mutfak dolaplarında kırmızı renk tercih edilmiştir. Diğer teknolojik mutfak eşyalarında ise siyah renk tercih edilerek modern ve farklı bir görünüm elde edilmiştir. Ayrıca siyah ve kırmızı renkleri diğer renklerle de uyum sağlayabilmektedir. Özellikle beyaz ve gri renklerini bu iki renkle birlikte kullanabilirsiniz.

3- Ayrıca kırmızı renk ile beyaz rengi de kullanabilirsiniz. Görmüş olduğunuz mutfak dekorasyonunda duvar rengi kırmızı iken mutfak dolapları beyaz renktedir. Ve oldukça uyumlu bir görünümdedir. Oldukça enerjik bir mutfak dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız mutlaka kırmızı rengi tercih etmelisiniz.

2018 Mutfak Modelleri

2018 Mutfak Modelleri

Kırmızı Siyah Mutfak Dekorasyonları

Kırmızı Siyah Mutfak Dekorasyonları

Kırmızı Siyah Mutfak Dekorasyonu

Kırmızı Siyah Mutfak Dekorasyonu

Kırmızı Siyah Mutfaklar

Kırmızı Siyah Mutfaklar

Kırmızı Siyah Mutfak Modelleri

Kırmızı Siyah Mutfak Modelleri

Siyah Kırmızı Mutfak Dekorasyon Tasarımları

Siyah Kırmızı Mutfak Dekorasyon Tasarımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ