Dekor Style

Kilim Mobilya Köşe Takımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Son zamanlarda ev dekorasyonlarına baktığımızda trend eşyalar arasında köşe takımları yer almaktadır. Köşe takımlarının oldukça fonksiyonel bir yapısı bulunmaktadır. Köşe takımlarını salonlarınızda veya oturma odalarınızda kullanabilirsiniz. Uzun ve geniş ebatlara sahip olması sayesinde diğer koltuk takımlarına daha rahat ve konforludur. Uzanıp dinlenebilme ihtimali de bulunan köşe takımları ülkemizde birçok ünlü mobilya markası üretmektedir.

İnceleyeceğimiz ilk köşe takımı modelinin adı Cidde’dir.  Cidde köşe takımının birçok farklı seçenekleri mevcuttur. Köşe takımının köşe kısmının yanlarında kaç kişilik koltuk takımına yer vereceğiniz siz karar verebilirsiniz. Oda boyutu ve isteğinize göre köşe kısmının yan bölmelerine ikili veya üçlü koltuk ünitesi tercih edebilirsiniz. Bu köşe takımında kullanılan kumaş sıvı geçirmez özelliğine sahiptir. Ayrıca köşe takımının ayakları plastik olarak tercih edilmiştir. Genel olarak bu köşe takımının fiyatı ise 2999 TL’dir.

Bir diğer köşe takımı modelinin adı ise Edremit’tir. Edremit köşe takımının birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Oda dekorasyonunuza uyumlu bir renk seçerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu köşe takımında da soft kumaşlar kullanılmıştır. Soft kumaş sayesinde köşe takımı daha kolay temizlenebilir hale gelmiştir. Köşe takımındaki ayakların yüksekliği ise 10 cm’dir. Köşe takımının fiyatı ise 3829 TL’dir.

İlginizi Çekebilir  Kilim Mobilya Salon Takımları

Kilim mobilyaya ait olan bir diğer köşe takımı ise Milas’tır. Bu köşe takımında desenli kısımlar yer almaktadır. Ayrıca uzanabildiğimiz kısımda sandık olabilme özelliği mevcuttur. Milas köşe takımında sarı ve krem rengi olmak üzere iki farklı seçenek mevcuttur. Köşe takımında çökme gibi sorunlara karşı elastik kolon kullanılmıştır. Fiyatı 2999 TL’dir.

İnceleyeceğimiz köşe takımların biri de Rivadır. Riva köşe takımının en moda ve  trend rengi kırmızıdır. Bunun dışında mavi ve yeşil renkleri de oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Riva köşe takımında densiteli süngerler kullanılmıştır. Bu süngerler sayesinde oldukça konforlu bir yapısı bulunmaktadır. Bunun dışında diğer köşe takımlarından farklı olarak berjer  ve sehpa gibi ürünleri de mevcuttur. Bir adet uzanma koltuğu bir adet ikili koltuk bir adet de puftan oluşmaktadır. Fiyatı ise 2599 TL’dir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ