Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kilim mobilyanın 2017 2018 yılı koleksiyonuna ait olan koltuk modellerinden ilkinin adı Alyanstır. Alyans koltuk modeli 2 adet 3 kişilik ve 2 adet  berjerden oluşmaktadır. Ayrıca diğer modellerde olduğu gibi bu modelde de birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Oturma odası veya salonlarınızın dekorasyonuna uyum sağlayabilecek renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu koltuk modelinde örme ve dokuma kumaş kullanıldığı gibi derilere de yer verilmiştir. Alyans koltuk modelinde 14 ve 18  Densite yoğunluğuna sahip olan sünger kullanılmış ve oldukça rahat ve konforlu bir yapı sağlanmıştır. Son olarak bu koltuk takımında yer alan ürünlerde plastik ayaklar kullanılmıştır. Ve bu takımın fiyatı ise 5199 TL’dir.


Bir diğer koltuk modelinin adı ise Bodrum’dur. Bodrum koltuk takımının da birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca bu modelde desenli seçeneklerde mevcuttur. Bu takımda kullanılan kumaşlar kolay temizlenebildiği gibi kir göstermeyen bir özelliğe sahiptir. Takım içinde yer alan koltukların çekyat özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Fiyatı 5469 TL’dir.

Bir başka model adı ise Milas’tır. Milas koltuk takımında soft kumaşlar kullanılmıştır. Milas koltuk takımında bir adet 3 kişilik, bir adet 2 kişilik koltuk ve berjerden oluşmaktadır. Koltuk takımında kullanılan süngerlerde insan sağlığına ve çevreye zarar verecek malzeme kullanımından kaçınılmıştır. Bu takımın genel fiyatı ise  4099 TL’dir.

Kilim mobilyanın koltuk takımlarından birisi de Marmaristir. Marmaris koltuk takımında yer alan üçlü koltuğun genişliği 230 cm, yüksekliği 80 cm’dir. Takımın ürünlerindeki koltuk takımının ayaklarında farklı seçenek mevcuttur. İsteğinize göre ceviz veya ay taşı rengini tercih edebilirsiniz. Fiyatı ise 5699 TL’dir.

Bir diğer koltuk takımının adı ise Belen’dir. Belen koltuk takımının fiyatı 5999 TL’dir. Bu koltuk takımının en çok tercih edilen renklerinden birisi gül kurusudur. Gül kurusu rengi hemen hemen tüm salon ve oturma odası dekorasyonlarınıza uyum sağlayacaktır. Bu koltuk takımında sıvı geçirmez örme kumaş kullanılmıştır. Böylece koltuğunuzu sıvı kirlere karşı koruyabilirsiniz.

Diğer modeller için fotoğraf galerimize tıklamanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ