Kilim Mobilya Biga Berjer 8975.-TL

Kilim Mobilya Biga Berjer 8975.-TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde dekorasyon giderek önemli hale gelmeye başladı. Ve bu durum sonrası her evde dekorasyon tarzları yaşatılmakta ve dekoratif işlemler yapılmaktadır. Dekorasyon babında trend olan birçok eşya bulunmaktadır. Bunlardan birisi de berjerlerdir. Berjerler tekli ve yüksek koltuklardır. Ülkemizin önemli markalarından birisi olan Kilime ait olan ilk berjer modelinin adı Bigadır. Biga berjer modelinin tek renk seçeneği mevcuttur. Biga adlı modelde desenli model bulunduğu gibi sade bir modeli de bulunmaktadır. Hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına veya oturma odası dekorasyonlarına uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca renk farklılığına göre berjerin ayağında da değişiklik olmaktadır. Bu berjer modelinin fiyatı ise 897,5 TL’dir.


Kilim Mobilya Ürgüp Berjer 750.-TL
Kilim Mobilya Ürgüp Berjer 750.-TL
Bir diğer berjer modelinin adı ise Ürgüptür. Bu berjer modelinin gri, beyaz, turuncu, kırmızı, mor ve mavi olmak üzere farklı renk seçeneği mevcuttur. Oldukça sade bir görünümü olan Ürgüp berjer modeli ideal boyutlara sahiptir. Kumaş olarak dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Solma gibi problemlerin bulunmadığı bu berjerin fiyatı 750,5 TL’dir.

Kilim Mobilya Milas Berjer 742.-TL
Kilim Mobilya Milas Berjer 742.-TL
Bir başka berjer modelinin adı ise Milas’tır. Milas berjer modelinin de birçok renk seçeneği mevcuttur. En çok tercih edilen rengi ise mavidir. Milas berjer modelinin modern görüntüsünün yanında sahip olduğu konforlu yapı ile ön plana çıkmaktadır. Genişliği 90 cm, yüksekliği 98 cm, derinliği ise 88 cm’dir. Milas adlı berjer modelinin fiyatı ise  742,5 TL’dir.

Kilim Mobilya Riva Berjer 766.-TL
Kilim Mobilya Riva Berjer 766.-TL
Kilim mobilyaya ait olan berjer modellerinden birisi de Riva’dır. Riva berjer modeli diğer modellere nazaran görünüm olarak daha farklıdır. Desenli bir yapısı bulunurken üzerinde çiçek figürleri bulunmaktadır. Lacivert rengin hakim olduğu bu berjer modeli kullanıldığı odaya sıcak bir hava katmaktadır. Genişliği 84 cm, yüksekliği 88 cm ve derinliği ise 86 cm’dir. Fiyatı ise  766 TL’dir.

Kilim Mobilya Avanos Berjer 739.-TL
Kilim Mobilya Avanos Berjer 739.-TL
Son olarak inceleyeceğimiz berjer modelinin adı Avanos’tur. Avanos berjer modeli sade bir tasarıma sahiptir. Berjer modelinin fiyatı  769,5 TL’dir. Bu berjer modeli yüksek ayaklara sahiptir. Bu özellik sayesinde daha kolay temizlik yapabilme imkanı doğmaktadır.

Kilim Mobilya Amasra Berjer 839.-TL
Kilim Mobilya Amasra Berjer 839.-TL

Diğer modeller için fotoğraf galerimize tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ