Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sevgili takipçilerimiz bilirsiniz ki biz kadınlar yemek takımlarına çok fazla bir şekilde ilgi duyarız. Ayrıca yemek takımı modeli seçerken kararsız kaldığımızda oldukça aşikardır. Ülkemizin ünlü markalarından Karaca 2017 yılındaki tasarlamış olduğu yemek takımı modellerini koleksiyonunda bizlere sunmuş bulunmaktadır. Gelin Karaca’nın 2017 yılı yemek takımı koleksiyonunu teker teker inceleyelim.


İlk olarak Karaca markası geniş model yelpazesi ile ön plana çıkmaktadır. Yemek takımı konusunda aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Karaca’nın ilk inceleyeceğimiz yemek takımı modeli Matilda’dır. Matilda yemek takımı 84 parçadan oluşmakla beraber 12 kişilik bir yemek takımıdır. Matilda yemek takımının ürünlerinde pembe çiçek desenleri olduğu gibi altın sarısı da kullanılmıştır. Bu yemek takımının fiyatı ise 599 TL’dir.

Karaca’nın koleksiyonunda yer alan diğer bir yemek takımı modeli ise Emsan Kare yemek takımıdır. Emsan yemek takımı ise 85 parçadan oluşmakla beraber 12 kişilik bir yemek takımı modelidir. Sade bir görünüme sahip olan bu yemek takımı modelinde altın sarısı ürünlerin kenar kısımlarında bulunmaktadır. Lüks ve şatafatlı bir tasarıma sahip olan Emsan Kare yemek takımının fiyatı ise 1.259 TL’dir. Emsan Kare yemek takımında 12 adet servis tabağı, 12 adet pasta tabağı, 12 adet çukur tabak ve 12 adet çorba kasesi bulunmakla birlikte çay fincanı ve kahve fincanı bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Karaca’nın en gözde yemek takımı modellerinden birisi de Damla yemek takımıdır. Karaca’nın Damla yemek takımı modeli 60 parçadan oluşmaktadır. 12 kişilik kapasiteli olan Damla yemek takımı modelinin fiyatı 1.798 TL’dir. Sade ve hoş bir tasarıma sahip olan yemek takımında küçük desenler kullanılmıştır. Karaca’nın 12 kişilik yemek takımları olduğu gibi ideal olarak 6 kişilik yemek takımları da mevcuttur. 6 kişilik yemek takımlarından birisi de Mystic’tir. Bu modelin fiyatı 399 TL’dir. Yemek takımının ürünlerinde farklı modellerde çiçek desenleri kullanılmıştır.

Son olarak Karaca yemek takımları insan sağlığına zarar vermeyecek bir malzemeden yapılmakla birlikte oldukça da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Hoş görünümü ve kolay kullanımı ile Karaca’nın yemek takımlarını fotoğraf galerimizde inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan 2018 Modern Salon Aynası Modelleri başlıklı makalemizde ev aksesuarı ve modern salon aynaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ