Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ülke olarak en çok tükettiğimiz içecek milli içeceğimiz de olan çaydır. Çayı günün her saati içmekte olan bir ülke olarak en az çay kadar çay bardağı da önemlidir. Günümüzde önemli markalar birçok çay setleri üretmektedir. Oldukça şık ve hoş görünümü olan çay setlerini Karaca markası da tasarlamaktadır.


Karacaya ait olan ilk çay setinin adı Wedding’tir. Wedding çay seti  12 parçadan oluşmaktadır. 6 adet çay bardağı ve 6 adet çay tabağı bulunmaktadır. Wedding çay setinde yer alan çay bardakları ince belli bir yapıdadır. Ülkemizde çayı ince belli bardaklarda seven bir kesim bulunmaktadır. Sizlerde eğer bu kesim içinde iseniz bu çay seti modelini tercih edebilirsiniz. Bu çay setinin fiyatı ise 60 TL’dir.

Karacanın bir diğer çay seti Gizem’dir. Bu çay setinde pembe rengi ve sarı tonları yoğunlukla kullanılmıştır.  Gizem adlı çay seti 12 parçalık bir settir.  Çay tabağı pembe renkli olmakla birlikte çay  bardağında altın sarısı desenler mevcuttur. Bu altın sarısı rengi çay bardağına nostaljik bir hava katmıştır. Fiyatı 50 TL’dir.

Karaca markasının mırra çay seti de bulunmaktadır. Mırra çay setinin adı  Hüsnü Ala’dır. Bu set diğerlerinden farklı olarak 24 parçadan oluşmaktadır. Bu çay bardağında kulp kısmı bulunmaktadır.  Çay bardağında ve çay bardağında mavi renkli figürler bulunmaktadır. Bu takımın fiyatı ise 112 TL’dir.

Gizem adlı çay seti modelinin mavi rengi de bulunmaktadır. Mavi renkli Gizem çay seti 19 parçadan oluşmaktadır. Çay setinde 6 adet çay bardağı, 6 adet çay tabağı, 6 adet çay kaşığı ve 1 adet de tepsisi bulunmaktadır. Bu setin fiyatı ise 100 TL’dir.

Son olarak inceleyeceğimiz Karaca markalı çay seti modelinin adı Hale’dir. Bu sette altın sarısı ve siyah rengi kullanılmıştır. Siyah rengi ve sarı mükemmel bir uyum sağlamıştır. 18 parçadan oluşan bu çay setinin fiyatı ise 80 TL’dir.

Karaca markasına ait olan diğer çay seti modelleri için galerimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2018 Modern Salon Aynası Modelleri başlıklı makalemizde ev aksesuarı ve modern salon aynaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ