Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere son zamanlarda mutfakta granitten yapılmış olan ürünler oldukça fazla bir şekilde tutulmaktadır. Kadınların çok beğendiği ve genellikte granit ürünleri tercih ettiği inkar edilemez bir aşikardır. Granit kısaca içinde çeşitli minerallerin de bulunduğu  çok sert bir kayaçtır. Ve günümüzde birçok ünlü marka mutfaklarda granitten yapılmış ürünler tasarlamaktadır. Bunlardan birisi de Karaca’dır. Mutfak dekorasyonu deyince ilk akla gelen markalardan olan Karacanın 2017 – 2018 yılı granitten yapılmış ürünlerini inceleyelim.


Karacanın 7 parçadan oluşan tamamen granit olan tencere setleri bulunmaktadır. Bu tencere setlerinden ilkinin adı Silver Stone Bio’dur. Bu tencere seti 20 cm ve 24 cm’lik normal tencere,  26 cm’lik karnıyarık tencere ve 26 cm’lik tava bulunmaktadır. Granit mutfak ürünlerinin en çok ön plana çıkan özelliği yanmaz ve yapışkanlık sağlayan iç kaplamasıdır. Ayrıca bu tencere setinde metal kulplar kullanılarak şık bir görünüm elde edilmiş ve bu kulplar ısıya dayanıklı bir yapıdadır. Bu setin fiyatı 447 TL’dir.

Silver Stone Bio’nun tava modeli de bulunmaktadır. Uzunluğu 5 cm, genişliği ise 80 cm olan bu tava modelinin fiyatı 80 TL’dir. Mutfak dekorasyonunuzda şık yapısı ile göz alacak bu tava modelini bir ev hediyesi olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir diğer tava modelinin adı ise Lonely’dir. Bu tava modeli pembe renkten oluşmaktadır. Ülkemizdeki çoğu mutfak dekorasyonun rengine uyum sağlayabilecek ve şirin görünen bir tava modeli olan Lonely’nin yanında bir sahan seti de bulunmaktadır. Tavanın boyutu 26 cm iken, sahanın boyutu ise 20 cm’dir.

Karacanın başka bir tencere seti modeli ise Spring’dir. Bu tencere seti  7 parçadan oluşmakla birlikte kırmızı bir renge sahiptir. 2 adet derin tencere bir adet tava bir karnıyarık tencereden oluşan sette camlı kapaklar kullanılmıştır. Ayrıca bu setin leke tutmayan bir dış yüzey özelliği mevcuttur.

Son olarak Karacanın Berry Stone adlı tencere modeli bulunmaktadır. Pembe renkte olan bu tencere modeli  107 TL’dir. Mutfakta tercih edebileceğiniz granit ürünleri fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ