Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İstikbal’in 2017 genç odası koleksiyonunda yer alan ilk takımın adı Vintage’dir. Vintage genç odası takımı hem erkek hem de genç bayanların tercih edebileceği bir takımdır.  Bu genç odası üç kapaklı gardırop, çalışma masası, komodin, şifonyer, kitaplık ve karyoladan oluşmaktadır. Genç odasının boyutuna göre karyolanın boyutunda değişiklik yapabilirsiniz. Karyolanın 90’lık, 100’lük ve 120’lik olarak 3 farklı seçeneği mevcuttur. Bu genç odası takımının fiyatı ise 2623 TL’dir.


Bir diğer genç odası takımının Trend’dir. Trend genç odası takımının 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri sarı ve pembedir. Genç bayanların daha çok tercih etmiş olduğu bu takımda yer alan gardırobun ise sürgülü ve 3 kapaklı olmak iki seçeneği bulunmaktadır.  Ayrıca bu takımda bulunan karyolanın açılabilir özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde ortalıkta bulunan gereksiz eşya ve kıyafetlerinizi burada saklayabilirsiniz. Bu genç odası takımının fiyatı ise 2344 TL’dir.

2017 yılının İstikbal genç odası takımlarından birisi ise Fashion’dur. Fashion genç odası oldukça şık ve modern bir yapısı bulunmaktadır. Genç odası takımında yer alan ürünlerde yüksek ayak teknolojisi kullanılmıştır. Yüksek ayak sayesinde genç odasında daha kolay bir şekilde temizleme şansınız olacaktır. Takımda yer alan gardırobun üzerinde çeşitli desenler bulunmaktadır. Bu desenler odayı daha enerjik göstermektedir. Bu takımında fiyatı ise  2565 TL’dir.

Bir diğer genç odası takımı Swetty’dir. Swetty genç odası takımı genç bayanlara hitap etmektedir. Swetty genç odası takımında beyaz ve pembe renklere yer verilmiştir.  Takım içinde yer alan ürünlerde kurdele deseni mevcuttur. Takım içinde bulunan ürünler E1 kalitesinde olmakla beraber inşa sağlığına zarar vermemektedir. Bu takımın fiyatı  3107 TL’dir.

İstikbal’a ait olan genç odası takımların Side genç odası hem genç erkeklere hem de genç bayanlara hitap etmektedir. Diğer genç odası takımlarında olduğu gibi bu takımdaki gardırop ve diğer ürünlerde stoplama sistemi mevcuttur. Oldukça şık ve zarif bir görünümü bulunan genç odası takımının gardırobun genişliği ve kapasitesi yeterli seviyededir. Fiyatı ise 2904 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ