Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Hayattaki en değerli varlıklarımız olan bebeklerimiz zamanla büyüdükleri için artık kendi odaları bulunmaktadır.  Bebek odalarını dizayn ederken bu odayı ileri ki zamanlarda genç odası olarak kullanacağınızı düşünerek hareket ediniz.


2017 2018 yılında İstikbal’a ait olan bebek odası takımlarından ilkinin adı ise Sweety’dir. Sweety bebek odası takımında yer alan bebek karyolasının genişliği 141 cm,  yüksekliği 92 cm’dir. Bu takım içerisinde yer alan gardıropta aynalar kullanılmıştır. Ayrıca bebek karyolasının alt kısmında çekmeceler bulunmaktadır. Takım içinde yer alan ürünlerde kurdele desenleri bulunmaktadır. Genel olarak bebek odası takımında beyaz ve pembe renkler kullanılmakla beraber kız bebeklere hitap etmektedir.

Bir diğer bebek odası takımının adı ise Perla’dır. Perla bebek odası takımında beyaz ve mavi renkler kullanılmıştır. Genel olarak bu bebek odası takımı ise erkek çocuklara hitap etmektedir.  Bebek karyolası, gardırop ve şifonyerden oluşmaktadır.  Bu takım için 2 kapılı ve 3 kapılı olmak üzere iki farklı gardırop seçeneği mevcuttur. Bu takımın fiyatı 2067 TL’dir.

Bunun yanı sıra İstikbal’a ait olan bebek odası Gold’dur. Gold bebek odası takımda hem bebeğinizin hem de sizlerin sağlığına zarar verecek malzemeler bulunmaktadır. Bu takımın fiyatı 3006 TL’dir. Bu bebek odası takımında opak beyaz rengi kullanılmıştır. Ayrıca bebek odası takımında yer alan ürünlerde altın renkli işleme ve desenler bulunmaktadır.

Bir diğer bebek odası takımının adı ise Trend’dir. Bu bebek odası takımının sarı ve pembe olarak 2 adet farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu bebek odasındaki gardırop oldukça geniş kapasitelidir. Ayrıca çekmeceli ve raflı bölmeli birden fazla bulunan bu takımın fiyatı ise 2344 TL’dir.

İstikbal’in 2017 2018 bebek odası koleksiyonunda yer alan takımlardan biri de Arya’dır.  Bu takım için sürgülü ve 3 kapaklı gardırop modellerinden birini seçebilirsiniz. Bebek karyolasının genişliği 140 cm, yüksekliği 92 cm’dir. Karyolanın fiyatı ise 1620 TL’dir. Şifonyer  ise 680 TL’dir. Bu takım komple ise 3850 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ