Gençlerin odalarına canlılık katacak birbirinden güzel ve değişik tasarımların göz dolduran modelleri ile son derece eğlenceli ve şık dekorasyonlar yaratarak gençlerin odalarında fark yaratabilirsiniz. Sıradan mobilya tasarımlarının dışına çıkarak gençler için oldukça eğlenceli ve kullanışlı ürünler tasarlayan mobilya sektörünün yenilikçi markaları,gençlerin sevdikleri resimleri,modelleri ve renkleri kullanarak harikalar yaratmışlar diyebiliriz.Ranzalar,çalışma masaları,koltuklar ,komodinler ve daha bir çok farklı ve İlginç Mobilyalar tasarlayarak Genç Odalarına renkli ve göz dolduran dekorasyonlar tasarlamanız için son derece şık alternatifler sunuyorlar.


Yeni sezonda oldukça değişik mobilyalar ,gençlerin odalarında son derece eğlenceli ve keyifli alanlar yaratmanız için oldukça farklı tasarımlar hazırlayarak gençlerden tam not almayı başardı.Kamyon modelleri,arabalı tasarımlar,ilginç koltuklar ve üzeri resimli mobilyalar şıklığı ile göz doldururken gençler için çok daha kullanışlı ve eğlenceli bir dekorasyon oluşturuyor.Sizlerde gençlerin odalarında şık bir dekorasyon yaratmayı düşünüyorsanız,galerimizde derlediğimiz yeni sezon modellerini mutlaka incelemelisiniz.

bentley-arabali-karyola

,bmw-arabali-karyola

araba-koltuğu-şeklinde-gri-çılgın-koltuk-modeli

Apron-Kamyon-Genç-Odası-Modeli

Apron-Kamyon-Genç-Odası

 

 

fanatik genç odası mobilyaları

genc-odası mobilya tasarımları

genç odalarına özel tasarım mobilyalar

genç odası ranzalar

ilginç Kamyon-Genç-Odası-Modeli

Kamyon-Genç-Odası-Modeli

kamyon-seklindeki-genc-odasi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. meral bala diyor ki:

  Merhaba
  Tır konseptli çocuk odalarıyla ilgileniyorum. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Fiyat,irtibat hakkında geri dönüş yapmanızı istiyorum.
  Meral bala

 2. MUSTAFA diyor ki:

  BENDE TIR COCUK ODASIYLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 3. Özhan Karakaya diyor ki:

  Fiyat lütfen

BİR YORUM YAZ