Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017-2018 yılının İkea kanepe koleksiyonunda yer alan modellerden ilkinin adı Ektorp’tur. Ektorp kumaş kanepe modeli 3 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Bu kanepe modeli kişiye sağlamış olduğu konfor ve rahatlık ile ön plana çıkmaktadır.  Oldukça esnek bir yapısı bulunan kanepe modelinde kullanılan süngerler lif dolguludur. Bu kanepe modellerinde kılıf yapısı bulunmaktadır. Bu kılıf yapısı sayesinde kanepenizin kirlendiğini düşündüğünüz anda çıkarıp yıkayabilirsiniz. Ayrıca bu kılıfı elinizde yıkamanıza gerek yok. Makinede kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. Fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkan bu kanepe modelinin fiyatı ise 1229 TL’dir.


Bir diğer kumaş kanepe modellerinden birisi ise Kıvık’tır. Kıvık adlı kanepe 3 kişiliktir. Bu kanepenin genişliği 228 cm, yüksekliği ise 83 cm’dir. Kanepenin oturacak kısmı geniş yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Genişliği sayesinde ferahlık sağlayan Kıvık adlı kanepenin fiyatı ise 1399 TL’dir. Visco adlı süngerlerin kullanıldığı bu kanepe modeli çok rahattır. Çünkü bu süngerler vücudunuzun şeklini alabilme özelliğine sahiptir.

İkea’nın farklı modellerinden birisi ise Söderhamn’dır. 3 kişilik bir kapasiteye sahip olan bu kanepe modelinin farklı bir işlevi bulunmaktadır. Bu işlevi ise uzanma koltuğudur. Ayrıca bu kanepenin parçaları ayrı ayrı kullanabilme özelliği vardır. 10 yıllık bir garantisi bulunan kanepenin genişliği  291 cm, yüksekliği  83 cm’dir. Bu kanepe modelinin fiyatı ise  2649 TL’dir.

2017 yılının kanepe koleksiyonunda yer alan bir diğer model ise Karlstad’dır. Bu modelin rengi açık gridir. 3 kişilik olan bu kanepenin farklı renkleri de bulunmaktadır. Salon veya oturma odası dekorasyonuna uyumlu olacak herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Bu modelin fiyatı ise 1119 TL’dir.

Bir diğer modelin adı ise Klippan’dır.  Klippan kanepe modeli 2 kişiliktir. Vissle gri rengine sahip olan kanepenin fiyatı ise 749 TL’dir. Ayrıca Klippan kanepe modelinin desenli olan modelleri de mevcuttur. Klippan kanepe modelinin genişliği 180 cm, yüksekliği ise 68 cm’dir.

Son olarak ise Stocksund adlı model bulunmaktadır. Mavi ve ahşap renklerine olan bu kanepenin fiyatı ise 1549 TL’dir.  Genişliği 199 cm, yüksekliği 89 cm’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ