Dekor Style

İkea Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Köşe koltuk takımı denince akla gelen modellerin başında İkea köşe koltuk takımı modelleri 2020 akla gelmekte. Köşe koltuk takımı bizler için yaşam tarzı haline geldi diyebiliriz. Oldukça kullanışlı ve konforlu olması yanı sıra görünüş olarak da hoş durmaktadır.

Sonbahar bitmek üzere kış başlamadan evinizde biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz!Dünyanın en tanınmış markalarından biri olan İkea ,yaşam alanlarımıza kalite ve konforu taşıyarak çok daha şık ve çok daha kullanışlı dekorasyonlar yaratmamıza imkan sağlamıştır. Her evin dekorasyonunda en az iki değişik tarz oturma grubu vardır,biri rahatlığı ve kullanışlı oluşu ile oturma odalarında, diğeri de çok daha gösterişli ve konforlu modelleri ile salonlarımızda yer almaktadır.

Oturma odası veya Salon Dekorasyonu için birbirinden güzel ve rahat oturma grupları arasında ,estetiği ve kaliteyi bir arada yaşayabileceğiniz son derece modern Köşe Koltuk Modelleri ,şık tasarımları ile evinizde etkileyici bir dekor oluştururken ,geniş ve yumuşacık minderleri,uzanarak dinlenmeni ze imkan tanıyan rahat tasarımları ile keyif yapabileceğiniz son derece şık mobilya tasarımlarıdır.

İlginizi Çekebilir EVKUR oturma grubu modelleri

Birbirinden Şık İkea Köşe Takımı Modelleri

Değerli okurlarımız dekorasyon alanı da her gün yeni bilgiler eklenen sitemize Hoş geldiniz. Bugün sizlerle beraber küçük boyutlu salonlar için ideal seçeneklerden olan köşe takımları hakkında bilgiler elde edeceğiz. Salonlarımız ailemizi ve misafirlerimizi ağırladığımız evimizin en çok kullanılan odalarından birisidir. Ayrıca misafirlerimizi burada ağırladığımızdan dolayı şıklık seviyesi daha yüksek olmalıdır. Salonlarımızı şık göstermenin bir yolu da odanın ferahlığı dır. Ancak maalesef küçük boyutlu salonlara sahip olabiliyoruz. Bu nedenle ortamı ferah tutmak için ne yapabiliriz diye merak ediyorsanız köşe takımları sizin bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Köşe takımları fazla yer kaplamakla birlikte şık modelleri ile ev sahiplerinin gönüllerini kazanmaktadır. Şimdi gelin küçük salonlarınızda kullanabileceğiniz şık köşe takımları modellerini inceleyelim.

İkea Köşe Koltuk Fiyatları

Her yıl güncellenen yeni modellerin yanı sıra oluşan yeni dekorasyon modelleri arasında fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatları her yıl güncel tutarına göre değerlendirip ona göre almakta fayda vardır.

İkea bej rengi köşe koltuk takımı 2020

İkea bej rengi köşe koltuk takımı 2020

İlk olarak yukarıdaki gibi bej renginde bir ikea köşe takımını salonlarınızda kullanabilirsiniz. Bej rengi hemen hemen tüm renklerle uyum sağladığı gibi odanızı daha ferah bir görünüme kavuşturacaktır.  Boyutlarının küçül olması dolayısıyla sıklıkla kullanılan köşe takımlarının boyutlarını kendi salonunuza uygun olacak şekilde seçiniz.


İlginizi Çekebilir modern kahverengi koltuk takımları

Açık Mavi Tonları İkea Köşe Koltuk Takımı Modeli

Açık Mavi Tonları İkea Köşe Koltuk Takımı Modeli

İkinci olarak ise açık mavi tonlarında olan köşe takımı modeline salonlarınızda yer verebilirsiniz. Açık mavi tonu salon takımlarında sıklıkla kullanılan bir renk olmakla birlikte salonlarınızı daha geniş gösterecektir. Uygun fiyatlarıyla da tüketici kısmın  tercihleri arasında yer alan köşe takımlarını sizlerde küçük salonlarınızda kullanmalısınız.

Kum taşı ikea köşe koltuk takımı 2020

Kum taşı ikea köşe koltuk takımı 2020

Üçüncü olarak ise yukarıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz üzere kum taşı renginde bir köşe takımı modelini salonlarınızda kullanabilirsiniz. Bizlere sunmuş olduğu rahatlığıyla ön plana çıkan köşe takımları fonksiyonel yönleriyle de ilgi çekmektedir. Örneğin misafirlerinizi evinizde ağırladığınız da köşe takımınızda bir kişi yatabilir. Bir başka örnek ise altı saklama alanı olan köşe takımları insanlar arasında oldukça fazla popülerdir.

İlginizi Çekebilir  Yeni Sezonun En Güzel Köşe Koltuk Takımları

Sizlerde küçük boyutlu salonlarınızda köşe takımı kullanacaksanız satın alacağınız köşe takımının oda ve oda içerisinde eşya grupları ile model ve renk bazında uyumlu olmasına özen gösteriniz.

İsveç te tasarlanarak dünyanın her yerinde üretilen mobilyalar ,rahatlığı,kalitesi ,şıklığı ve fiyatlarının uygun oluşu nedeniyle oldukça ilgi görüyor. İkea 2020 fiyatları arasında geniş yer bulan köşe modeli koltuklar sadeliği ve kullanışlı olması nedeniyle bir çok dekorasyonun aranılan modelleridir.Sizlerde yeni mobilyalar ile yeni dekorasyonlar yaratmayı düşünüyorsanız,İkea nın yepyeni modellerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı Bakımı Nasıl Yapılır?

 • Köşe kanepe 2+2:
 • Seyyar kılıf:Düşük sıcaklıkta tersten ütüleme yapınız.
 • Üç kişilik kanepe kılıfı/kolçak kılıfı/köşe bölmesi kılıfı:
 • Seyyar kılıf:Makinede yıkanır, soğuk 30°C.
 • Çamaşır suyu kullanmayınız.
 • Makinede kurutmayınız.
 • Kumaşlarını Kuru temizleme, normal devir olacak şekilde yıkayıp temizleyiniz.
 • Bu ürünü montaj gerektirir.
Norsborg Köşe Kanepe Edum Açık Mavi Huş 2799 TL

Norsborg Köşe Kanepe Edum Açık Mavi Huş 2899 TL

NORSBORG


Fiyat: 2.899 TL

 

Köşe Koltuk Ölçüleri

 • Derinliği: 88 cm
 • Sağ genişliği: 225 cm
 • Solgenişliği: 225 cm
 • Oturma derinlik: 60 cm
 • Oturma yüksekl: 43 cm
 • Yüksekliği: 85 cm

Güncelleme: 20.08.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ