İkea markasına ait olan ilk inceleyeceğimiz karyola modelinin adı  Brimnes’tir. Brimnes karyola modelinin ebatları ise şöyledir. Uzunluğu 234 cm, genişliği 166 cm, yüksekliği ise 111 cm’dir. Bu karyola modeli çift kişilik olmakla birlikte 1099 TL’lik bir fiyata sahiptir.  Genel olarak incelediğimizde beyaz rengin hakim olduğu karyola modelinin alt kısmında 4 adet çekmece bulunduğunu görmekteyiz.  Bu çekmeceler ekstra depolama alanı olarak kullanılabilir. Yatak odanızda bulunan gereksiz eşyalarınızı bu çekmecelerde veyahutta karyolanın altındaki genel saklama alanında depolayabilirsiniz. Ayrıca son olarak karyola modelinde şarj aleti veya ışık gibi aletlerinin kabloları için tasarlanmış olan kolaylık sağlayan delikler mevcuttur.


 

İkea Malm Karyola 939.-TL

İkea Malm Karyola 939.-TL

Bir diğer karyola modelinin adı ise Malm’dır. Malm karyolanın modelinin uzunluğu 209 cm, genişliği 176 cm, yüksekliği , ise 100 cm’dir. Bu karyola modelinin de alt kısmında 2 adet çekmece bölmesi yer almaktadır. Oldukça dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan bu karyola modelini yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ahşap kaplamalı ve  çift kişilik olan bu karyola modelinin fiyatı ise 939 TL’dir.

 

İkea Hemnes Karyola 739.-TL

İkea Hemnes Karyola 739.-TL

İkea markasının tek kişilik karyola modelleri de mevcuttur. Tek kişilik karyola modellerinden birisi de Hemnes’tir.  Uzunluğu 211 cm, genişliği 104 cm’dir. Fiyatı ise 749 TL’dir. Hemnes adlı karyola modeli de rahat yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu karyola modeli masif ahşap malzemesi kullanılarak yapılmıştır.

İkea Brusali Karyola 579.-TLİkea Brusali Karyola 579.-TL

Bir başka modelin adı ise Brusali’dir. Brusali karyola modelinin fiyatı 579 TL’dir. Genel olarak incelediğimizde beyaz rengin hakim olduğunu görüyoruz. Sade bir tasarımı olan Brusali karyola modelinde kullanılan malzemeler neme dayanıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun yanı sıra yatağın kenarları ayarlanabilmektedir.

İkea Trysil Karyola Modeli 569.-TLİkea Trysil Karyola Modeli 569.-TL

İkea markasına ait 2017 yılı karyola modellerinden birisi de Trysil’dir. Trysil karyola modeli çift kişilik bir kapasiteye sahip olmakla birlikte 569 TL’dir. Koyu kahverengiye yakın bir renge sahip olan bu karyola modeli  birçok yatak odası dekorasyonuna uyum sağlayacaktır. Yatak başlığının şık yapısının yanı sıra kitap okumaya düşkün kişiler için oldukça rahat bir yatak başlığı bulunmaktadır. Fiyatı ise 569 TL’dir.

İkea Tyssedal Karyola 1099.-TL

İkea Tyssedal Karyola 1099.-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ