Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen mobilya firmalarından olan İkea’nın birçok farklı modelde kanepeleri mevcuttur. Deri ve kumaş kanepeleri diye ikiye ayrılan kanepe modellerinden bugün sizlerle deri kanepe modellerini inceleyeceğiz. Deri kanepe modellerini evlerinizde kullanabileceğiniz gibi ofis dekorasyonlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.


İlk olarak inceleyeceğimiz kanepe modelinin adı Landskrona’dır.  3 kişilik bir kapasiteye sahip olan bu kanepe modeli tamamen deridir. Kanepe modelinin ayakları ise meşe ağacından yapılmış olmakla beraber sırça sığır derisidir. Bu kanepe modelinin genişliği 204 cm, yüksekliği 78 cm’dir. 10 yıllık bir garanti süresi bulunan Landskrona adlı kanepe modelinin fiyatı  3199 TL’dir. Landskrona adlı kanepe modelinin 2 kişilik kapasiteli modeli bulunduğu gibi farklı renkleri de mevcuttur.

İkea’ya ait olan bir diğer deri kanepe modelinin adı ise Skogaby’dir. Skogaby adlı kanepe modeli siyah renkten oluşmakla birlikte 2 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda bu modelinde 3 kişilik kapasiteye sahip olan seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatı 1849 TL olan bu kanepe modeli oldukça rahat ve konforlu bir yapıya sahiptir.  Yüksekliği 80 cm, genişliği  148 cm’dir. Elektrik süpürgesi ile temizlenmelidir.

İkea’nın 2017 yılı kanepe koleksiyonunda yer alan deri kanepelerden birisi de Timsfors’dur. Timfors adlı kanepe modeline beyaz renk hakimdir. 3 kişilik olan bu kanepe modeli 2439 TL’dir. Oldukça kaliteli süngerler kullanılarak konforlu bir yapı elde edilmiştir. Her odaya uyum sağlayabilecek bir renk olan beyaz rengi odayı veya ofisi daha geniş ve ferah gösterecek bir yapıya sahiptir. Ayrıca kanepe modellerini güneş ışığına maruz kalacak şekilde konumlandırmayınız. Güneş ışınları kanepe yapılarına zarar vermektedir. Bu kanepe modelini kirlere karşı ıslatılmış ve hafif nemli bezlerle temizleyebilirsiniz.

Son olarak ise inceleyeceğimiz model Stockholm’dür. Stockholm kanepe modelinin iki renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca bu model 3 kişiliktir. Kanepede kullanılan deri tam işlenmiştir. Kanepenin ayakları ise alüminyumdur. Oldukça doğal bir görünümü olan bu kanepe modelinin  fiyatı ise 5499 TL’dir.  Genişliği 211 cm, yüksekliği ise 80 cm’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ