Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genç Odası Takımları 2017 Dekorasyon Fikirlerini ve Takım Modellerini Bu Konumuz da Bir Kombinasyonlar ve Örnek Odalar ile Gençlerimiz için Oda Kuracak Aileler için Paylaştık.


Evlerimizde dekorasyon bazında zorlandığımız odaların başında genç odaları gelmektedir. Çünkü evlatlarımız zamanla büyüyor ve hiçbir şeyi beğenmez hale geliyorlar. Dolayısıyla sizin dizaynınızı beğenmeyebilirler. Bu nedenle genç odalarını dekore ederken mutlaka ama mutlaka evladınıza danışarak onunla birlikte tercihler yaparak hareket etmelisiniz. Aksi takdirde evladınızla sıkıntılar yaşayabilir ve problemler oluşabilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi genç odalarını dekore ederken ilk kural evladınızla iletişim kurarak onunla beraber hareket etmektir. Sonuçta oda evladınıza ait olacaktır. Bu nedenle ona özel bir oda dizayn etmelisiniz.

Genç odalarını dekore ederken oda rengini evladınızın cinsiyetine göre belirleyiniz. Evladınız kız ise pembe, sarı, Lila gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki evladınız erkek ise mavi,lacivert,gri gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Genç odalarında tercih edeceğiniz mobilya gruplarının fazla yer kaplamayan modellerini kullanınız. Genç odaları rahat ve kullanışlı bir yapıya sahip olmalıdır. Evladınız rahatça hareket etmelidir. Bu nedenle genç odalarının mobilya gruplarının depolama alanına sahip olan modellerine yönlen melisiniz.

Genç odalarını dekore ederken evladınızın sevdiği ve ilgi duyduğu alanların odada bulunmasına özen gösteriniz. Örneğin erkek evladınız basketbola ve spora karşı ilgili ise oda dekorasyonunda bir pota kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece evladınız odanın kendisine ait olduğunu hisseder ve ilgi duyduğu alanda daha başarılı olabilir. Bu nedenle genç odalarını dekore ederken ana temayı evladınızın ilgi duyduğu alanlara göre belirleyiniz.

Son olarak ise evladınız kendi odasında eğitimine çalışacağından dolayı rahat ve kullanışlı bir çalışma ortamı hazırlamalısınız. Odasında rahat bir çalışma ortamı oluşursa eğitim hayatında başarılı olması içten bile değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ