Evlerinizdeki Çalışma Yerleri Hakkındaki İpuçları

Evin dekorasyonuna uyum sağlayan, evlerinizin tasarımına göre kendimize çalışma ortamları, noktaları dekore edebilirsiniz. Peki bu ev ofisleri için ipuçları nelerdir. Gelin hep beraber inceleyelim.

Sevgili takipçilerimiz ev dekorasyonu alanında sizlerle yeni bir konu başlığı altında buluşuyoruz. Bugün sizlerle birtakım bilgilerimizi paylaşacağımız konu ise evlerimizdeki çalışma köşelerimiz hakkında olacaktır. Ülkemizde Home ofis çalışan sayısı gün geçtikçe artmakta. Hemen hemen herkesin evinde özellikle erkeklerin ve gençlerimizin mutlaka bir çalışma masası ve çalışma köşesi bulunmaktadır. Boş vakitlerimizde dinlenmenin yanı sıra çalıştığımız zamanlar olduğu gibi evlerimizde de çalışmak zorunda kaldığımız durumlar söz konusu olmaktadır. Ayrıca çalışma köşelerimizin bulunduğu odaya uygun bir dizaynda olması gibi bir durumda zorunlu hale gelmesiyle çalışma yerlerimizin önemi kat ve kat artmıştır. Bizlerde sizlerin bu sıkıntılı durumdan kurtarmak için geniş kapsamlı bir çalışma gerçekleştirerek çalışma köşeleri hakkında ipuçlarını aşağıda paylaştık. Şimdi isterseniz bu ipuçlarını inceleyelim.


İlk olarak çalışma stilinize uygun bir çalışma masası edinmeliyiz. Ayrıca çalışma masamızın ebatını kendinize ve odanın boyutuna göre belirlemelisiniz. Çalışma masaları seçerken çalışırken rahat olabilmek ve oda dekorasyonuna uygun olmasına özen göstermelisiniz. Beyaz renkte çalışma masaları en çok tercih edilen çalışma masalarından olup çalışma masalarının raflı modellerine yönelmelisiniz. Çünkü çalışma masalarında notlarınızı saklayabilir ve ortalıkta gereksiz malzemelerin olmasını engelleyebilirsiniz.

Çalışma köşelerinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise sandalyen-izdir. Sandalyelerinizi seçerken konforlu olmasına özen gösteriniz. Sandalye rengi de konforlu olması kadar önemli bir noktadır. Sandalye modellerinde pastel renkleri daha çok tercih edilmektedir.

Dikkat etmeniz gereken son nokta ise çalışma ortamınızın bulunduğu oda ile arasındaki uyumdur. Eğer birbirinden bağımsız bir dizayn oluşturursanız bu ev dekorasyonunuz için olumsuz bir hareket olacaktır. Ayrıca çalışma köşelerinizde çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Eğer sizlerde çalışma köşelerinizi tekrardan dekore edecekseniz yukarıdaki bilgilere uyarak şık bir dizayna sahip olabilirsiniz. Küçük bir anektod paylaşalım. Çalışma ortamınının konforlu olmasına özen gösteriniz ancak fazla da rahat olmasın. Çünkü fazla rahatlık sizi çalışmanızdan alıkoyabilmektedir.

Şimdi sizler için derlediğimiz birbirinden şık çalışma köşelerinin bulunduğu galerimize göz atarak çalışma köşeleri hakkında görsel bir fikir de aklınızda belirecektir.

1-Güzel Manzaraya Sahip Çalışırken İlham Alabileceğiniz Home Ofis Tarzı;

Evlerinizdeki Çalışma Noktaları Masalarımız için İpuçları

Evlerinizdeki Çalışma Noktaları Masalarımız için İpuçları

2- Evimizdeki Hoş Kitaplıklı Çalışma Noktamız;

Evlerinizdeki Çalışma Noktaları Home Ofis Fikirleri

Evlerinizdeki Çalışma Noktaları Home Ofis Fikirleri

3- Ev Dekorasyonuyla Tam Uyum Sağlamış Mükemmel bir Ev Ofis Tasarımı;

Evlerinizdeki Çalışma Noktaları Ev Ofis için İpuçları

Evlerinizdeki Çalışma Noktaları Ev Ofis için İpuçları

4- Bilimsel Çalışma Dahi Yapılabilecek Akemik Havası olan Bir Oda;

Evlerinizde Bilimse Çalışma Yerleri Fikirleri

Evlerinizde Bilimse Çalışma Yerleri Fikirleri

5- Ne Eksik Ne Fazla bir Çalışma Köşesi ve Şık Gömme Kitaplık;

Evlerinizde Çalışma Yeri Yaratma Ofis Fikirleri

Evlerinizde Çalışma Yeri Yaratma Ofis Fikirleri

Bir önceki yazımız olan 20 Dekoratif 2019 Modern Vestiyer Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ