Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evleriniz için 2016 dekoratif fikirlerini siz değerli takipçilerimiz için bu yazımızda ele aldık. Evimizi dekore ederken yanımız da bize yardım edecek bir uzman bulunmuyorsa ve hiçbir fikrimiz yok ise, başka kimseler evlerini nasıl dekore etmiş diye düşünürüz ve İnternet nimetlerinden faydalanıp ev dekorasyon örnekleri ararız işte size yardımcı olacak makalemiz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise evlerimiz için dekoratif fikirler hakkında olacaktır. Tüm insanlar kendileri gibi evlerininde şık br havası olmasını istemektedir. Ve bunu gerçekleştirmek amacıyla da kendi fikirlerince çeşitli çabalar harcamaktadırlar. Çoğu zamanda başarılı olsalar da uzmanlar tarafından önerilen fikirleri göz önünde bulundurmaktadırlar. Bizlerde insanların bu kadar önem verdiği evler için dekoratif fikirler hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Birçok uzman tasarımcılarının fikirlerinin bulunduğunu belirterek aşağıda maddeler halinde paylaştık. Şimdi dilerseniz sizlerle beraber bu maddelerdeki bilgileri inceleyerek evlerimizde uygulamaya başlayalım.


Sevgili okurlarımız ilk olarak evlerinizde çarpıcı renklere yer vererek evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Her zaman değişikliğin ve farklılığın öneminden bahsediyorduk işte evlerinizde bu farkı çarpıcı renkler kullanarak sağlayabilirsiniz. Çarpıcı renkler kastımız ise açık ve kapalı tonlardır. Yani odalarınızda açık tonlu bir renge yer verirken diğer taraftan kapalı,koyu tonlara yer verebilirsiniz.

İkinci bir dekoratif fikir ise odalarınızın duvarlarına ayna,tablo ve çerçevelere yer verebilirsiniz. Ayna kullanarak odanıza geniş ve ferah bir ortam kazandırabilirsiniz. Tablo ve çerçeve kullanarak ise sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz.

Üçüncü olarak ise evlerinize farklı bir hava katmak istiyorsanız birçok aksesuar kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında şamdanlıklar ilk sıralarda yer almaktadır. Mumlar odanıza sıcak bir ortam kazandırdığı gibi romantik bir hava oluşturabilirsiniz.

Dördüncü olarak odalarınızın pencerelerinde  kullanılan storlar da fark yaratarak evinize hoş bir canlılık katabilirsiniz. Stor ile odanın havasını nasıl değiştirebiliriz diyorsanız storlarınız da canlı renkler tercih ederek bunu gerçekleştirebiliriz.

Son olarak ise evlerinizde renkli duvar kağıtları kullanarak farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

2016 Ev Dekorasyon Önerileri

2016 Ev Dekorasyon Önerileri

2016 Ev Dekorasyon Önerileri

2016 Ev Dekorasyon Önerileri

2016 Ev Dekorasyon Önerileri

2016 Ev Dekorasyon Önerileri

2016 Ev Dekorasyon Örnekleri

2016 Ev Dekorasyon Örnekleri

Büyük Genç Kızlar için Oda Dekor Fikirleri

Büyük Genç Kızlar için Oda Dekor Fikirleri

Ev Dekorasyon Önerileri

Ev Dekorasyon Önerileri

Evleriniz İçin Dekoratif Fikirler 2016 Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. excellent article. diyor ki:

    excellent article.

BİR YORUM YAZ