Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yarı Değerli Taşlar doğal güzellikleri ile takı aksesuarı almanın dışına çıkarak Dekorasyon için de son derece şık ve etkileyici tasarımlara dönüşerek mekanlara güzellik kazandırıyor . Taşlara ilgi duyuyorsanız ve bulundukları ortama yaydıkları enerjiden haberiniz var ise kesinlikle bu konuda biraz daha bilgi edinmelisiniz . Her tasın bir enerjisi var ve bu enerjinin ne olduğunu bilemeden kullanmak sakıncalı olabilir . Ev Dekorasyonu için ortama huzur veren , negatif enerjileri uzaklaştırıp pozitife çeviren , elektronik cihazlardan yayılan radyasyonu temizleyen , enerjinizi arttırıp çok daha zinde ve dikkatli olmanızı sağlayan , buna benzer bir çok olumlu etkisi ile evinizin her bölümün de huzurlu bir atmosfer oluşturabilirsiniz .


Dekorasyonlar da en çok tercih edilen taşların başında yer alan Ametist taşı , yatak odanız için dinlendirici , huzur veren , olumsuz etkileri azaltan mor ,lila ve tonları ile dekorasyona şık bir hava kazandıran bu harika taşlar isterseniz küçük bir baş ucu aksesuarı , isterseniz büyük ve dekoratif bir tasarım olarak odanızın her hangi bir alanın da kullanabilirsiniz . Yaşadığınız alanlarda kullanacağınız taşlar hakkında mutlaka bilgi edinmelisiniz , bazı taşlar bir arada bulunmamalı , bazıları ise tek başına bile olumsuz etkiler yaratabiliyor . Örneğin kaplan gözü ile hematit bir arada olumsuz bir etki yaratabilir , malahit taşı için de aynı şeyleri söyleyebiliriz .

Evinize Enerji Veren Taşlar , şans veya uğur getirmek değil sadece sizlere kendi enerjisini vererek iyi hissetmenizi sağlar . Eviniz de Ev Aksesuar tasarımı olarak kullanacağınız taşlar , ametist , kuvars , sitrinin ve turmalin in de oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz .

dekoratif akik tasi

Bir önceki yazımız olan 2018 Modern Salon Aynası Modelleri başlıklı makalemizde ev aksesuarı ve modern salon aynaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ